Jedynie prawda jest ciekawa


Tarczyński: Macierewicz to wyjątkowa postać

14.04.2017

Dominik Tarczyński w rozmowie z "Super Expressem" uspokaja, że w sprawie Bartłomieja Misiewicza trzeba dać czas komisji, która wyjaśnia jego sprawę. -Poczekajmy do końca prac komisji- mówi poseł PiS.

Na pytanie czy Antoni Macierewicz nie stał się zbyt niezależną postacią i trzeba go trochę utemperować, Tarczyński stwierdził, że Macierewicz to wyjątkowa postać w naszej najnowszej historii i nie można tego podważać. -Jeśli ktoś chce rozgrywać polski rząd, to się bardzo myli i będzie musiał przepraszać. Zaczekajmy więc, nie podgrzewajmy emocji- dodał. Poseł zauważył, że chodzi tylko i wyłącznie o to, że dobro Polski jest najważniejsze. jego zdaniem szef resortu obrony narodowej jest bardzo ważną postacią w polskiej polityce. -W PRL był więziony, zrobił ogromnie dużo dla Polski. Bez względu na to, jak oceniamy bieżącą politykę, nie można mu odebrać zasług za to, co zrobił dla naszego kraju- podkreślił.

Również Krzysztof Łapiński w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że fakt, iż prezes Jarosław Kaczyński powołał komisję w sprawie Misiewicza nie świadczy o tym, by w PiS doszło do rozłamu. -Nie sądzę, żeby miało dojść do rozłamu w naszym ugrupowaniu. Tym bardziej że ta komisja ma przecież wyjaśniać pewne sprawy, a nie doprowadzić do podziału wewnątrz obozu rządzącego. Nie spodziewam się, żeby sprawa Bartłomieja Misiewicza zakończyła się w tak drastyczny sposób i nie widzę takiego niebezpieczeństwa- powiedział poseł PiS. 

Polityk zauważył, że Antoni Macierewicz pewnie będzie bronił swojego współpracownika, ponieważ "może uważać, że atak na Bartłomieja Misiewicza jest trochę atakiem na niego samego". -I do takiej obrony ma prawo. Natomiast myślę, że jest też doświadczonym politykiem, który zna realia funkcjonowania w życiu publicznym, i zapewne wie, że to nie jest sprawa, przez którą należałoby robić rozłam w partii- powiedział. 

pc/"Super Express"

fot. [You Tube/TVP Info]

Warto poczytać

 1. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 2. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 8. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook