Jedynie prawda jest ciekawa


Tarczyński: Macierewicz to wyjątkowa postać

14.04.2017

Dominik Tarczyński w rozmowie z "Super Expressem" uspokaja, że w sprawie Bartłomieja Misiewicza trzeba dać czas komisji, która wyjaśnia jego sprawę. -Poczekajmy do końca prac komisji- mówi poseł PiS.

Na pytanie czy Antoni Macierewicz nie stał się zbyt niezależną postacią i trzeba go trochę utemperować, Tarczyński stwierdził, że Macierewicz to wyjątkowa postać w naszej najnowszej historii i nie można tego podważać. -Jeśli ktoś chce rozgrywać polski rząd, to się bardzo myli i będzie musiał przepraszać. Zaczekajmy więc, nie podgrzewajmy emocji- dodał. Poseł zauważył, że chodzi tylko i wyłącznie o to, że dobro Polski jest najważniejsze. jego zdaniem szef resortu obrony narodowej jest bardzo ważną postacią w polskiej polityce. -W PRL był więziony, zrobił ogromnie dużo dla Polski. Bez względu na to, jak oceniamy bieżącą politykę, nie można mu odebrać zasług za to, co zrobił dla naszego kraju- podkreślił.

Również Krzysztof Łapiński w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że fakt, iż prezes Jarosław Kaczyński powołał komisję w sprawie Misiewicza nie świadczy o tym, by w PiS doszło do rozłamu. -Nie sądzę, żeby miało dojść do rozłamu w naszym ugrupowaniu. Tym bardziej że ta komisja ma przecież wyjaśniać pewne sprawy, a nie doprowadzić do podziału wewnątrz obozu rządzącego. Nie spodziewam się, żeby sprawa Bartłomieja Misiewicza zakończyła się w tak drastyczny sposób i nie widzę takiego niebezpieczeństwa- powiedział poseł PiS. 

Polityk zauważył, że Antoni Macierewicz pewnie będzie bronił swojego współpracownika, ponieważ "może uważać, że atak na Bartłomieja Misiewicza jest trochę atakiem na niego samego". -I do takiej obrony ma prawo. Natomiast myślę, że jest też doświadczonym politykiem, który zna realia funkcjonowania w życiu publicznym, i zapewne wie, że to nie jest sprawa, przez którą należałoby robić rozłam w partii- powiedział. 

pc/"Super Express"

fot. [You Tube/TVP Info]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook