Jedynie prawda jest ciekawa


Gwiazdeczki chciały walczyć z rządem. Takiej reakcji się nie spodziewały

17.07.2017

Miały być tłumy i masowe protesty, przyszło zaledwie ok 4 tys. osób w tym w większości polityków "totalnej opozycji", podstarzałych obrońców ubeckich emerytur, niedobitków po KOD-zie i grupy artystów, którzy uznali, że każda okazja jest dobra na lans

Wśród protestujących gwiazd i celebrytów nie mogło zabraknąć naczelnego satyryka i śmieszka salonu Macieja "Tupolewa" Stuhra wraz z nową partnerką Katarzyną Błażejewską, Mai "Obrończyni karpia i zwolenniczki abortowania dzieci" Ostaszewskiej, Borysa "Władysława" Szyca wraz z była żoną Magdaleną "Boję się PiSu" Cielecką i jej nowym partnerem oraz Krystyny "Pucz, gdzie są miliony na mój teatr" Jandy. Tylko tej ostatniej zabrakło na wspólnym selfie wrzuconym do sieci przez niemal wszystkich uwiecznionych na fotografii. 

Gwiazdy i gwiazdeczki zapewne nie spodziewały się, że zamiast słów poparcia internauci zaczną wytykać artystom ich zaangażowanie polityczne. Szczególnie gorąco zrobiło się pod facebookowym wpisem Mai Ostaszewskiej.

Niezależne sądy to sprawa każdego z nas.  Podporządkowanie sądów partii nie ma nic wspólnego z reformą sądownictwa. Nie dajmy się oszukiwać. To prosta droga do dyktatury Jesteśmy #WolnośćRównośćDemokracja - drżała aktorka. Internauci nie zostawili jednak na niej suchej nitki.

Pani Maju a gdzie Pani była gdy GUS ogłaszał w 2015 r. że w Polsce ponad 800 tysięcy dzieci żyje w skrajnej nędzy, gdy zasiłek na niepełnosprawne dzieci wynosił 150 zł a najniższe emerytury 600 zł, gdy pracownicy zarabiają po 1500 zł? Proszę zdjąć różowe okulary i zejść na poziom nas przeciętnych i nie mylić obrony demokracji z obroną koryt dla tych którzy te koryta utracili w demokratycznych wyborach - napisała jedna z komentujących.

A gdzie Pani (i Pani koleżanki i koledzy aktorzy) była w latach 2007 - 2015? Dlaczego wtedy Pani nie protestowała? Nie zauważyła Pani tego wszystkiego co się działo w tym okresie? Nie przeszkadzały Pani "zegarki Nowaka", "ch**e, du**y i kamieni kupy", itp., itd.? Jakoś trudno mi uwierzyć w taki nagły przypływ patriotyzmu i troski o nasz Kraj. - wtórował inny. 

Oj, chyba zrzedły miny niektórym z obrońców demokracji...

 stuhrolap

Piotr Filipczyk  


 

 

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook