Jedynie prawda jest ciekawa


Szewczak: Pamiętajcie co spotyka zdrajców

09.05.2016

"Idzie kiepsko totalnej opozycji, bo na dodatek patriotów i katolików w młodym pokoleniu gwałtownie przybywa".

Nigdy nie jest za późno na naukę i wnioski. Tym, którzy dziś tak ochoczo chcą obalenia legalnego- polskiego rządu i obcej pomocy, a nawet i interwencji się dopraszają, którzy tak jak polityk PSL J.Piechociński podżegają do przestępstwa mówiąc "a, może, by tak podpalić jakiś budynek publiczny, żeby wprowadzić stan nadzwyczajny", czy też jak red. J.Żakowski domagają się, by KOD był jak arabski Hamas i twierdzący zarazem, że "nie da się obalić spacerując, a nic nie paląc" - warto przypomnieć lekcję polskiej historii. I dzień 9 maja 1794 kiedy to równo 222 lata temu na Rynku Starego Miasta w Warszawie stanęły szubienice dla zdrajców i sprzedajnych posłów.

Taki był haniebny koniec Targowickiej Zdrady i jej autorów. Baczcie, więc Panowie Nowocześni, by historia nie zatoczyła koła i by polski lud ponownie nie musiał wymierzać historycznej sprawiedliwości. Zdrajcy, którzy zawiśli na Rynku Starego Miasta też byli majętni, ustosunkowani, pełni zaszczytów i poparcia na obcych dworach, ważniejszych nawet od Brukseli - dziś. Można bowiem być popularnym i w centrum uwagi i wydarzeń nie zdając sobie sprawy z roli błazna po środku areny cyrkowej.

Można być medialnie donośnym i głośnym niczym dzwon i zarazem pustym w środku, co nieustannie czyni przywódca Nowoczesnej R.Petru. Na ile ponurym żartem i parodią są dziś w Polsce na poły masońskie hasła: "Wolności, Równości i Demokracji" czy "Jesteśmy i będziemy w Europie". Świeżo co po uroczystych obchodach 1050-lecia Chrztu Polski, równie dobrze można by bronić obecności Polski w Układzie Słonecznym, tym bardziej, że to podobno prezes PIS - J.Kaczyński wywierał brutalny wpływ i naciski na Mikołaja Kopernika, by ten nie czekając na wyrok Trybunału "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię" - bo, wydało go polskie, a nie europejskie plemię. Ci, którzy znają, lubią i cenią sobie polską historię z pewnością rozumieją, że podobieństwo KOD-u do Hamasu polega głównie chyba na posiadaniu brody u przewodniczącego KOD-u. Nie będzie Hamasu nad Wisłą, bo na razie muzułmanów ci u nas za mało, mimo usilnych starań polityków PO-PSL i Nowoczesnej proszących o ich dostarczenie, kierowanych do umiłowanej Imperatorowej Angeli. M.

Idzie kiepsko totalnej opozycji, bo na dodatek patriotów i katolików w młodym pokoleniu gwałtownie przybywa. Warto też czytać transparenty kibiców Legii zwłaszcza ten z ostatniej niedzieli. Dlatego nie prowokujcie Polaków, uczcie się historii i wyciągajcie z niej wnioski, również z tego co stało się ze zdrajcami i zaprzańcami równe 222 lata temu.

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook