Jedynie prawda jest ciekawa


Szewczak: Gabinet cieni PO nie ma już „Słoneczka Peru”

18.11.2016

„To trochę taki humor zeszytów szkolnych. Ten rząd miał osiem lat swobody i właściwie tylko szkodził, również w aspektach gospodarczych – stwierdził poseł PiS Janusz Szewczak.

Jak dodał, nie sądzi, żeby w nowym programie, który będzie przygotowywać PO, było podniesienie znowu wieku emerytalnego, bo ten wiek został przywrócony kilka dni temu.

„To było zrobione podstępnie przez PO, bo nie deklarowała tego w swoim programie. Nie sądzę też, żeby PO chciała zapowiedzieć w swoim programie, że kiedy Polacy zachcą ją wybrać to unieważni program "500 plus", bo Polacy uważają, że to jest dobry program” – wskazał Szewczak.

O "gabinecie cieni" powiedział, że "są to przecież powtórzone postacie".

„Premier Kopacz – żałość i jej totalna kompromitacja, jeżdżenie z tymi meblami po Polsce, pytanie Polaków czy im kotlecik smakuje. To jest zupełnie niepoważne. Uważam, że jest to gabinet bardzo małego cienia, które już nie jest oświetlany przez to "Słoneczko Peru", które medialnie powodowało, że ten cień wydawał się taki wielki – wskazał.

Zdaniem Janusza Szewczaka PO to ugrupowanie schodzące ze sceny politycznej.

„Moim zdaniem opozycja powinna być opozycją racjonalną, taka, jak choćby Kukiz'15, a nie totalną bądź absurdalną jak PO czy .Nowoczesna. Po roku PO zorientowało się, że wygaduje brednie, a ja mówię, że "jak Bozia chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera" i to było widoczne w wystąpieniach PO. Najpierw byli przeciwni "500 plus", potem, jak zauważyli, że się to Polakom podoba, to stwierdzili, żeby pieniądze dostawały wszystkie dzieci, nawet te, które mają może po 35 lat” – wskazał Szewczak.

wkt/Telewizja Republika

[fot. wPolityce.pl]

 

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook