Jedynie prawda jest ciekawa


Szewczak: Biali uchodźcy

24.03.2016

"Paru czołowych euro-idiotów chciało uczyć Polskę demokracji"

Komisja Europejska i Komisja Wenecka oraz unijny szczyt, czym prędzej powinny zająć się problemem przestrzegania demokracji, praworządności i praw obywatelskich tubylców w Europie, choćby w takich krajach jak Belgia, Francja, Szwecja czy takich miastach jak Calais czy na wyspie Lesbos w Grecji bo, dziś po zamachach w Paryżu i Brukseli, Europejskość znaczy Nienormalność, zaś Polskość, Węgierskość czy Czeska Racjonalność brzmią jak najbardziej normalnie i bezpiecznie.

Paru czołowych euro-idiotów, już nie tyle pożytecznych co szkodliwych, chciało w oparciu o donosy opozycji uczyć Polskę i Polaków, korzystając z pośrednictwa i politycznej tuby TVN-24 oraz tzw. KOD-u, zasad demokracji i praworządności i to w sytuacji gdy sami nie potrafią zapewnić minimum bezpieczeństwa i ochrony życia własnych obywateli przed zamachami islamskich terrorystów. Zamiast więcej integracji, o którą tak zabiegały rządy PO-PSL, a dziś Nowoczesna, zwykli ludzie w Europie chcą więcej bezpieczeństwa, sprawności państwa i zdrowego rozsądku. Czarne wizje francuskiego pisarza M.Hellebecka z książki "Uległość" właśnie zaczynają się sprawdzać w Europie. Biurokratyczne, bezsilne, bezideowe "Brukselskie Super-Państwo" właśnie rozpada się na naszych oczach i już za chwilę strefa Schengen przestanie istnieć, a MSZ tego coraz bardziej rachitycznego i absurdalnego unijnego tworu F.Mogherini stać dziś jedynie na płacz przed kamerami. Bezradność tzw. przywódców UE i niektórych dużych krajów strefy euro, pustka moralna i ideowa, absurdalna poprawność polityczna, bezmyślna otwartość na Muzułmanów, polityka Multi-kulti i Willkommen, obezwładnione sumienia europejskich decydentów, wyprane z chrześcijańskich zasad mózgi tzw. politycznych elit, lewicowo-liberalne media coraz bardziej przerażają tych jeszcze myślących.

Solidaryzować i współczuć warto i trzeba, ale nie unijnym, francuskim czy belgijskim politykom, a jedynie rodzinom i bliskim ofiar tych zamachów, bo to właśnie te tzw. "unijne elity", na czele z kanclerz A.Merkel zgotowały Europejczykom ten właśnie los, narażając własne narody na nowe zagrożenia i śmiertelne ataki. Za absurdalną poprawność polityczną, własnym życiem i cierpieniem płacą zwykli ludzie, przechodnie czy pasażerowie środków komunikacji. Aż wstyd, że przy tej okazji znów popisali się i zabłysnęli "subtelnym intelektem" europosłowie z PO. J.Pitera stwierdziła, że "nie ma co panikować, bo zamachy zdarzały się też wcześniej". Czyżby nie było podstaw do paniki - przecież islamiści i terroryści "tylko zabijają" niewiernych w Europie - z chrześcijańskich kobiet chcą uczynić seksualne niewolnice, a opornym mężczyznom "tylko poderżnąć gardła".

Dziś eurodeputowany PO J.Lewandowski informuje o istnieniu w europejskich miastach arabskich gett, a jeszcze kilka miesięcy temu PO, Nowoczesna, TVN-24 i GW naigrywały się i pogardliwie traktowały wypowiedź premiera J.Kaczyńskiego o strefach szariatu w niektórych europejskich miastach. Eurodeputowany PO M.Boni ogłosił światu, że już pracuje nad dyrektywą UE w walce z terroryzmem. Niektórzy internauci przewidują piorunujący efekt "Dyrektywy Boniego" dla ISIS, bo wybuchowe pasy szachida będą musiały mieć przed użyciem certyfikat CE. Swoją drogą ciekawe czy politycy opozycji w Polsce będą teraz czuć się w Brukseli jak u siebie w domu i czy przewodniczący PO G.Schetyna znajdzie teraz 1 milion chętnych na antypolskie spacery w Brukseli. Polityk Nowoczesnej R.Petru bredzi coś nawet o "zagrożeniu antyterrorystycznym", a prezes TK A.Rzepliński wypłakuje się w niemiecki mankiet o odcinaniu się Polski od Europy.

Zarówno amerykańskie, jak i tureckie władze jak i służby twierdzą, że władze belgijskie zignorowały wszelkie ostrzeżenia, a ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo w tym kraju zachowują się jak "bezradne dzieci". Nie da się przecież walczyć z islamskimi terrorystami z pogardą dla chrześcijańskich wartości, z tzw. nie tyle uchodźcami, ale nachodźcami- nachodzącymi Europę i nasze domy z bronią w ręku - przy pomocy kolejnych tęczowych marszy, cukierków i baloników, broszurek czy koncertów organizowanych przez celebrytów. To się nie sprawdza w konfrontacji z bombami i seriami z kałasznikowa. Kolorowe napisy kredkami na asfalcie i hasła w stylu "Miłość jest moją religią" czy "Jesteśmy wspólnotą", oświetlanie stadionów czy kolejna iluminacja wieży Eiffel w narodowych, tym razem w belgijskich barwach, nie odstraszy arabskich zamachowców. Rządzący Europą, sytą i zdemoralizowaną najwyraźniej chcą zafundować europejskim narodom zbiorowe samobójstwo.

Ktoś jednak odpowiada i bierze za to niemałe pieniądze za rządzenie, za przetrwanie Europy, za życie własnych obywateli. Tym razem UE i Parlament Europejski będą musiały zwołać szczyt i wydać rezolucje, która nie będzie pouczać Polaków czy Węgrów, jak mają żyć i jak dbać o losy własnego narodu. Nieprzypadkowo największym wrogiem dla zwolenników większej integracji przywódców pokroju M.Schultza czy G.Verhofstadta, premiera Luksemburga czy niemieckich gazet są jednorodne narodowo, kuturowo i religijnie takie właśnie kraje jak Polska, Węgry czy kraje Europy Środowo-Wscgodniej, a nie islamscy fundamentaliści. Oni doskonale wiedzą, że tylko takie państwa w Europie będą mogły się obronić przed islamskimi nachodźcami i ultraliberalną rewolucją - politycznej poprawności, która dziś naprawdę zagraża życiu własnych obywateli. Stąd też nieprzypadkowa ostatnio aktywność i wsparcie dla opozycji w Polsce dla tak niezwykle szkodliwych środowisk jak KOD.

Chodzi o to, by pomysł na przyszłość Europy i jej bezpieczeństwo, płynący z takich krajów jak Polska, Węgry czy Czechy nie był zbyt zaraźliwy dla zachodnio-europejskich społeczeństw, by to właśnie te kraje nie stały się wzorem i oazą spokoju bezpieczeństwa, rozwoju i racjonalności opartą na fundamentach chrześcijańskiej Europy - Tej Europy na wschód od Odry. Obyśmy nie musieli przyjmować prawdziwych uchodźców z zachodnioeuropejskich państw, którzy będą musieli uciekać spod islamskiego jarzma. Wielu zwłaszcza tych myślących i przewidujących może bowiem dojść do wniosku, że nie warto już dłużej być "Je sui Charlie" czy Brukselczykami. Polityka otwartych drzwi okazała się otwarciem drzwi do najazdu islamskich terrorystów i szansą na otwarty podbój Europy.

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 4. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 5. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 6. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 7. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 8. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook