Jedynie prawda jest ciekawa

Szef Ciechana: nie dam niszczyć polskich produktów

29.10.2014

Marek Jakubiak, prezes Grupy Browary Regionalne Jakubiak, w skład której wchodzi m.in. Browar Ciechan, zapowiada, że nie daruje organizatorom bojkotu jego produktów.

„W kraju, w którym żyję, w którym wychowywane są moje dzieci i dla którego płacę podatki nie może być tak, że ktoś niszczy moją pracę tylko dlatego, że mam własne zdanie” - podkreśla w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

Dodaje, że nie wycofa się z walki o swoje prawa, a proces przeciwko organizatorom bojkotu jego piwa zamierza doprowadzić do końca. „Przede wszystkim dlatego, że nie zgadzamy się na deprecjonowanie czy też niszczenie produktów spożywczych wytwarzanych w Polsce. Szczerze mówiąc robię to też po to, żeby na drugi raz ktoś, komu przyjdzie do głowy niszczyć czyjąś pracę, zastanowił się, ile go to może kosztować” - tłumaczy Jakubiak.

Odnosząc się do środowiska polskich lewaków, prezes Ciechana mówi: „Do tej pory wszyscy im ustępowali, ja im nie ustąpię”. „I mogą sobie tupać nogami - ja w tej kwestii nie odpuszczę. Widzę, jaka skala nienawiści jest skierowana na mnie w związku z tym wezwaniem. Mamy tu do czynienia z nieuczciwą konkurencją i nikt nie powie, że tak nie jest. Nawoływanie do bojkotu w Polsce jest karalne i osoby, które to robiły, powinny ponieść konsekwencje” - tłumaczy.

Cała rozmowa na wPolityce.pl.

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook