Jedynie prawda jest ciekawa


Szef Ciechana: nie dam niszczyć polskich produktów

29.10.2014

Marek Jakubiak, prezes Grupy Browary Regionalne Jakubiak, w skład której wchodzi m.in. Browar Ciechan, zapowiada, że nie daruje organizatorom bojkotu jego produktów.

„W kraju, w którym żyję, w którym wychowywane są moje dzieci i dla którego płacę podatki nie może być tak, że ktoś niszczy moją pracę tylko dlatego, że mam własne zdanie” - podkreśla w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

Dodaje, że nie wycofa się z walki o swoje prawa, a proces przeciwko organizatorom bojkotu jego piwa zamierza doprowadzić do końca. „Przede wszystkim dlatego, że nie zgadzamy się na deprecjonowanie czy też niszczenie produktów spożywczych wytwarzanych w Polsce. Szczerze mówiąc robię to też po to, żeby na drugi raz ktoś, komu przyjdzie do głowy niszczyć czyjąś pracę, zastanowił się, ile go to może kosztować” - tłumaczy Jakubiak.

Odnosząc się do środowiska polskich lewaków, prezes Ciechana mówi: „Do tej pory wszyscy im ustępowali, ja im nie ustąpię”. „I mogą sobie tupać nogami - ja w tej kwestii nie odpuszczę. Widzę, jaka skala nienawiści jest skierowana na mnie w związku z tym wezwaniem. Mamy tu do czynienia z nieuczciwą konkurencją i nikt nie powie, że tak nie jest. Nawoływanie do bojkotu w Polsce jest karalne i osoby, które to robiły, powinny ponieść konsekwencje” - tłumaczy.

Cała rozmowa na wPolityce.pl.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook