Jedynie prawda jest ciekawa


Szczyt szczytów 11 listopada - w tym szaleństwie jest metoda

05.08.2013

1. Już w zeszłym roku mieliśmy międzynarodowy problem w Warszawie 11 listopada. Młodzi Niemcy przyjechali do Warszawy, żeby Polakom wybić z głowy faszyzm.

I wybijali, naparzali polskich faszystów i polskich hitlerowców, aż huczało. Policja miała problem z rozbrajaniem Niemców w Warszawie.

W tym roku rząd Tuska postanowił jeszcze dolać oliwy do tego ognia i 11 listopada zwołał w Warszawie szczyt klimatyczny – cykliczne wydarzenie, któremu od dawna towarzyszy wezwanie – zadymiarze wszystkich krajów, łączcie się! Jakby powiedział klasyk – oj, będzie się działo!

2. Inny klasyk zaś powiedział – w tym szaleństwie jest metoda. Wycelowanie w termin 11 listopada nie jest przypadkowe. Dziecko nie uwierzy w opowieści premiera, ze data wynikała z naszych zobowiązań międzynarodowych. W polityce międzynarodowej też obowiązuje kindersztuba i to gospodarze, a nie goście decydują o terminie zaproszenia. Tym bardziej, że niektórym gościom, jak sadzę, też niezupełnie pasuje termin 11 listopada, bo wielu z nich też w tym dniu świętuje dzień zwycięstwa.

Nie świętują Niemcy, którym ta data niczego dobrego nie przypomina, więc chętnie wpadną na dzień do Warszawy.

3. W tym szaleństwie jest metoda. Przyjadą obcy, przyjdą nasi, będzie dym, a potem zwali się wszystko na PiS.

Patrzcie – jacy oni awanturniczy, jacy agresywni!

Patrzcie ludzie - jak oni nie potrafią uszanować narodowego święta!

Patrzcie – jaki wstyd i obciach wobec zagranicy!

Tu pan prezydent przemawia, wieniec od narodu, kompania honorowa, tu szczyt i zaszczyt, jadą goście jadą, z góry i pod górę – a tam zadyma, płoną pochodnie i race, kiosk spalili, nie daj Boże, żeby kogoś nie skrzywdzili przy okazji.

Stanie zafrasowany pan premier, zmarszczy brew. Wyjdzie nachmurzona Kidawa-Błońska, Rafał Grupiński zasępiony. Widzicie sami, obywatele, kto tu jest poważny, odpowiedzialny, europejski, światowy. A tam na ulicach – nieodpowiedzialni awanturnicy z PiS!

TVN zmontuje odpowiednie reportaże, GW napisze, że faszyzm u wrót. Bartoszewski potępi bydło, Radek Sikorski watahy.

4. I nieważne, czy ktoś z PiS tam będzie, czy nie będzie na zadymie. Przypomni się telewidzom, co tam ktoś krzyczał pod krzyżem, pokaże się z archiwum fragment marszu w obronie Telewizji Trwam plus niedawny atak na Miecugowa, w to wszystko wmontuje się jakiś obrazek Jarosława Kaczyńskiego – i już wiadomo, kto jest kto.

Platforma spokojna, wyważona – a PiS z Niemcami i z wszystkimi dokoła się bije!

I widzisz narodzie – jak nas nie zostawisz przy władzy na trzecia kadencję, to będziesz miał ciagle te zadymy, albo zgoła wojnę, i to naraz z Niemcami i z Rosją.

My Platforma natomiast, może i kradniemy, może i budżet nam się rozłazi, może spieprzyliśmy to czy owo, może i zabraliśmy te renty i podatki podwyższyliśmy, choć obiecywaliśmy obniżać, może kłamaliśmy rano, w południe i z wieczora, - ale tamci, zobaczcie, jacy źli!

5. Taka w tym szaleństwie jest metoda. Nikczemna i zła metoda, igrająca z bezpieczeństwem ludzi. Zarówno uczestników wydarzeń, jak i pełniących służbę policjantów. Oby nikt nie ucierpiał w wyniku tej perfidnej gry.

Janusz Wojciechowski

[fot.wPolityce.pl]

 

 

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook