Jedynie prawda jest ciekawa


Świąteczne wydanie wSieci

15.12.2013

Już od 16 grudnia br. w sprzedaży nowe, świąteczne wydanie odważnego tygodnika młodej Polski, a w nim między innymi: rozmowa z aktorem Lechem Łotockim, który zagra śp. Lecha Kaczyńskiego w filmie „Smoleńsk”, wyjątkowy śpiewnik Agnieszki Osieckiej, przepisy wigilijne publicystów „wSieci” oraz wszystkie zwiastuny nadejścia Zbawiciela.

Na łamach najnowszego numeru tygodnika „wSieci” bracia Karnowscy rozmawiają z Lechem Łotockim, który w filmie „Smoleńsk” Antoniego Krauzego zagra śp. Lecha Kaczyńskiego.

"Nie można tragedii smoleńskiej zostawić, zapomnieć o niej, wmawiać sobie, że wszystko jest OK. Bo nie jest. I ten mój sprzeciw był też mocnym impulsem do przyjęcia roli w przedsięwzięciu apelującym o prawdę" – mówi w wywiadzie Lech Łotocki.

W numerze również wyjątkowy śpiewnik Agnieszki Osieckiej.
"Za trzy lata miną dwie dekady od śmierci Agnieszki Osieckiej, ale jej piosenki śpiewa cała Polska, jakby artystka tworzyła dziś i nadal była między nami" – pisze Jerzy Jachowicz i przypomina bliskie jego sercu piosenki polskiej poetki.

Grzegorz Górny w artykule „Proroctwa spełniły się w Betlejem” pisze o przepowiedniach nadejścia Mesjasza.
"Zaskakujący jest fakt, że nie tylko Żydzi oczekiwali wówczas pojawienia się kogoś niezwykłego. Tacyt w swoich „Historiach” pisał: „Większość była przekonana, że w starożytnych księgach kapłanów stało napisane, iż w tym mniej więcej czasie Wschód wzrośnie w potęgę. I że z Judei wyjdą władcy świata" – podaje Grzegorz Górny.

Piotr Zaremba analizuje szanse nowej formacji Jarosława Gowina.
"Będzie egzotyczną ułudą albo pomoże zbudować w Polsce sensowną prawicową koalicję".

W dodatku specjalnym znajdziemy wspomnienia i przepisy wigilijne publicystów „wSieci”.

"Zapach pieczonych pączków zwiastował nadchodzącą Wigilię. Mama piekła je tuż przed kolacją, by były świeże, jeszcze gorące. Takie smakowały mi najbardziej. Szczerze mówiąc, tylko gorące mi smakowały, nadziane marmoladą i posypane cukrem pudrem" – wspomina Barbara Stanisławczyk i podaje przepis na słynne pączki Babci Stasi.

Na czytelników czekają również stałe rubryki między innymi Mazurka i Zalewskiego, którzy podsumowują miniony rok, a także felietony Doroty Łosiewicz, Łukasza Warzechy, Wiktora Świetlika, Piotra Skwiecińskiego, a także Jana Pietrzaka, Katarzyny Łaniewskiej i Kamili Łapickiej, Krzysztofa Feusette’a, Ryszarda Makowskiego, Piotra Zaremby.

Nowy numer „wSieci” w sprzedaży od 16 grudnia br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook