Jedynie prawda jest ciekawa


Sumliński o działaniu Stonogi: Wielopiętrowa gra służb

15.06.2015

„Układ zdał sobie sprawę, że dalej nie da się jechać samą PO i szykowana jest szalupa po szalupie”.

Wojciech Sumliński uważa, że za działaniem Zbigniewa Stonogi kryje się akcja służb specjalnych. „To jest bardzo podstępna, wyrafinowana, wielopiętrowa gra” – powiedział dziennikarz opisujący od lat WSI.

Sumliński był pytany o Stonogę w czasie trasy promocyjnej ostatniej książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. „To jest bardzo podstępna, wyrafinowana, wielopiętrowa gra” – ocenił. Dziennikarz mówił, że "służby specjalne są wytrenowane w takich kombinacjach operacyjnych gdzie coś toczy się na pierwszym planie, ale ludzie nie wiedzą o tym co się dzieje w tle". „Nie mają o tym zielonego pojęcia. A to co się dzieje na pierwszym planie jest teatrem. (...) Prawdziwa rzeczywistość jest za kurtyną. Jest przedstawiana w taki sposób, że przeciętny człowiek tego nie widzi” – przekonywał.

W ocenie Sumlińskiego widać obecnie przegrupowanie sił stojących za PO. „Po klęsce Bronisława Komorowskiego, układ, który dotąd niszczył Polskę zdał sobie sprawę, że dalej nie da się jechać samą Platformą i szykowana jest szalupa po szalupie” – tłumaczył. Dodał, pierwszą szalupą jest partia Ryszarda Petru, drugą działania Stonogi.

„Być może nie jest to ostatnia szalupa, ale ta jest rzeczywiście przygotowana w sposób niezwykle staranny i sposób bardzo sprytny” – skwitował.

W sprawie Stonogi pojawiają się coraz ciekawsze informacje i przypuszczenia. Czy jednak dowiemy się kiedyś, kto stał za ostatnim przeciekiem?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook