Jedynie prawda jest ciekawa


Sumliński: Komorowski był emanacją systemu zła

26.05.2015

Wojciech Sumliński na antenie Radia Wnet podkreślił, że czeka nas długa droga, ale ma nadzieję, że Polska wejdzie na drogę normalności.

Wojciech Sumliński na antenie Radia Wnet zapytany, czego spodziewa się po prezydenturze dra Andrzeja Dudy, odpowiedział, że zupełnie czegoś innego niż po prezydenturze Bronisława Komorowskiego.

„Spodziewam się normalności, to jest człowiek, dla którego Polska Racja Stanu jest naprawdę Polską Racją Stanu. Nie to co było przez wiele lat”- zaznaczył red. Sumliński.

Mówiąc o Bronisławie Komorowskim podkreślił, że był „emanacją systemu zła”.  Wspomniał, że gdy „dotknął jakiegokolwiek przetargu, to wszędzie natrafiał na oficerów WSI.

„Po przeanalizowaniu dziesiątek przetargów  w ostatnich latach nie znalazłem ani jednego od miliarda w górę, w którym nie brałyby udziału osoby związane z WSI”- podkreślił Wojciech Sumliński. I wymienił przykłady, że tego skutkiem są najdroższe stadiony, najdroższe autostrady i najdroższe mosty.

„Taki był stan rzeczy przez te wszystkie lata, przez lata rządów Platformy Obywatelskiej i rządów Bronisława Komorowskiego, który był emanacją tego systemu zła. Spodziewam się, że ten system zła odchodzi w niebyt”- powiedział Sumliński w Radiu Wnet.

A na koniec stwierdził: „Czeka nas długi marsz, to nie będzie prosta droga. Czeka nas gorąca jesień, ale mam nadzieję, że w tym momencie wchodzimy na drogę normalności”.

Radio Wnet/es

fot. sumlinski.pl


CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook