Jedynie prawda jest ciekawa


Stuhr załamuje ręce: Polacy słuchają tylko prezesa

05.10.2015

„Okazało się, jakimi marnymi jesteśmy katolikami! Być może uciekinierzy są dla Europy szansą?”

Jerzy Stuhr znany i popularny aktor, który zaskakująco często wykorzystuje swoją pozycję do walki z Polakami, znów jest rozczarowany postawą rodaków. W jego ocenie powinniśmy z otwartymi rękami przyjmować falę imigrantów, jaką widać w Europie.

W rozmowie z gazetakrakowska.pl aktor załamuje ręce. Nie podoba mu się, że Polacy „słuchają tylko pana prezesa”. W jego ocenie gdyby było inaczej Polacy wiedzieliby, że uchodźcy być może są dla Europy „szansą”, a strach przed islamskim terroryzmem to tylko „przykrywka”.

Stuhr pochyla się nad „osamotnioną panią Kopacz”, która zgodziła się na narzucenie Polsce obowiązkowych kwot uchodźców, a której teraz prawica zarzuca „zdradę grupy”. „Nagle się okazało, jakimi marnymi jesteśmy katolikami!” - ubolewa artysta.

Według niego w Polakach pękła i solidarność, i miłosierdzie, którymi tak się szczycą. „Gdzie św. Faustyna? Gdzie „Łagiewniki”?” - dramatyzuje Stuhr.

Aktor uważa, że każda parafia powinna wyremontować jeden pustostan, a wtedy przybywający do naszego kraju imigranci mieliby gdzie mieszkać. Wytyka Polakom, że strach przed terroryzmem to to jedynie „przykrywka”.

Stuhr obszernie relacjonuje to, co przeczytał we włoskiej prasie. Miał taką okazję, gdy przebywał na urlopie na Sycylii. Dowiedział się m.in., że uchodźcy mogą być szansą dla wyludniającej i starzejącej się Europy, gdzie już za kilkadziesiąt lat nie będzie komu pracować na nasze emerytury. „Czyli, być może, ci uciekinierzy są dla Europy szansą? Pracują i „robią dzieci”. To jest dla nas bardzo cenne. Dlatego dla ekonomistów - oni są zachętą i wyzwaniem” - tłumaczy.

Polacy znów nie sprostali oczekiwaniom pana artysty! A przecież powinni potulnie wypełniać polecenia Brukseli w kwestii uchodźców. Może wtedy Jerzy Stuhr poczułby się prawdziwym Europejczykiem.

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 2. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 3. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 4. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 7. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook