Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga znów po bandzie: Przed nami zemsta Kaczyńskiego i jego watahy

02.11.2015

„Czas w którym lot TU 154 będzie trwał i doprowadzi do katastrofy o jakiej nikt z nas nie myśli”.

Zbigniew Stonoga w specyficzny sposób obchodzi Wszystkich Świętych. Kontrowersyjny biznesmen wskazuje, że „dzień to wspomnienia zmarłej nadziei na nową i lepszą Polskę”. „Polskę dobrą i sprawiedliwą bez okrągłostołowych szumowin w parlamencie. Dzisiaj wspomnieć należy zmarłą nadzieję na dekomunizację, wprowadzenie odpowiedzialności osobistej funkcjonariuszy publicznych za popełnione błędy w ich pracy, likwidację straży miejskiej, zmianę prawa które obecnie produkuje młodych przestępców tylko dlatego, że strzelili sobie bucha marychy” - pisze na swoim profilu Stonoga.

Dodaje, że „spośród trzydziestu milionów uprawnionych do głosowania poszło i zagłosowało 15.595.335, z czego prawie 12.000.000 zagłosowało na ludzi, którzy od 26 lat niszczą naszą Ojczyznę”. „Oczywiście żal mi, że w porywie swej złości-poprzedzonej jednak latami nielegalnego pozbawienia wolności i oszczerczymi publikacjami takich społecznych śmieci jak Dorota Kania, Przemysław Wojciechowski, Michał Rachoń czy wreszcie Sumliński-tego co powiedziałem ale człowiek pragnący zmian z całego serca ma prawo (i pisze dziś to z perspektywy tygodnia) w tak dramatyczny sposób wykrzyczeć tym, których kocha, że ma do nich żal i że w tym żalu przesadził obrażając samego siebie i pielęgnowane od kołyski wartości” - pisze.

Dodaje: „polityczni zabójcy Andrzeja Leppera mienią się Jego obrońcami i rzecznikami, a przecież kilka zaledwie lat temu doprowadzili go na stryczek. Stryczek służb specjalnych”.

W jego ocenie „sznur ukręcił PiS i Jarosław Kaczyński, który jak Stalin zaprosił swoją ofiarę Andrzeja Leppera na kolację wiedząc, że następnego ranka rozpocznie się afera gruntowa”.

Stonoga apeluje do polskiej emigracji, by nie wracała. Dlaczego? „Przed nami czas zemsty Kaczyńskiego i jego watahy-czas w którym lot TU 154 będzie trwał nadal i doprowadzi do katastrofy o jakiej dziś nikt z nas nie myśli” - przekracza kolejne granice Stonoga.

„Teraz rozpocznie się demontaż i przejmowanie posłów Pawła Kukiza myślę, że potrwa to co najwyżej 60 dni. PSL wystawi się same... Przed nami rok zemsty i realizacji zemsty chorego z nienawiści Jarosława Kaczyńskiego” - uważa Stonoga.

Jak widać przegrane wybory odbijają się na nerwach Stonogi...

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook