Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga zaprasza b. wojskowych do współpracy

09.07.2015

„Czas ludzi Okrągłego Stołu już dawno powinien się w Polsce zakończyć. Dlatego zapraszam: współtwórzcie ze mną tę partię! Myślę, że na jesieni będziemy w parlamencie”.

Biznesmen, któremu rozgłos przyniosła publikacja akt ws. afery taśmowej, Zbigniew Stonoga nie porzuca swojej myśli o założeniu własnej partii politycznej. Wydawca „Gazety Stonoga” wystosował nawet zaskakujące zaproszenie do wstępowania w szeregi nowego ugrupowania.

„Chciałem państwa serdecznie zaprosić do utworzenia mojej partii Stonoga Partia Polska. Nieważne, co państwo na co dzień robią. Ważne, żebyście byli porządnymi obywatelami. Serdecznie was zapraszam: lekarzy, rolników, górników, przedsiębiorców, ludzi nauki, ludzi kultury i sztuki, byłych wojskowych, byłych funkcjonariuszy służb mundurowych – zapraszam was wszystkich, bo czas najwyższy, żebyśmy Polskę, tę nasza piękną Ojczyznę zmienili” - zaapelował Stonoga w swoim oświadczeniu, którego nagranie zamieścił na Facebooku.

Wydawca „Gazety Stonoga” nie ukrywa, że w działaniach politycznych inspiruje go... fan page.

„Przecież te rzeczy, które możemy na moim profilu czy gdziekolwiek indziej przeczytać, wołają o pomstę do nieba! Czas ludzi Okrągłego Stołu już dawno powinien się w Polsce zakończyć. Dlatego zapraszam: współtwórzcie ze mną tę partię! Myślę, że na jesieni będziemy w  parlamencie” - powiedział biznesmen.

W całym apelu Zbigniewa Stonogi uwagę zwraca wyróżnienie byłych wojskowych i byłych funkcjonariuszy służb mundurowych. Biznesmen zaprasza do współtworzenia swojej partii również przedstawicieli środowisk wiejskich. Czyżby chciał zafundować wyborcom powtórkę z Samoobrony? Stonoga często podkreśla, że współpracował z Andrzejem Lepperem i dysponuje materiałami dotyczącymi okoliczności śmierci lidera Samoobrony. Czyżby te deklaracje miały drugie dno?

gah

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook