Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga: To chyba już koniec

10.09.2015

Kontrowersyjny biznesmen trafił do szpitala z powodu problemów z sercem.


Zbigniew Stonoga miał stawić sie w zakładzie karnym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Okazuje się jednak, że nie może tego zrobić ze względu na swój stan zdrowia.

" W nocy śpię w masce tlenowej, bo leczę bezdech. Leczę się też kardiologicznie i korzystam ze sprzętu EKG. Nie stawiłem się w zakładzie karnym, bo nie dysponuje on tym sprzętem!" - powiedział Stonoga "Super Expressowi".

Biznesmen trafił do szpitala w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi. Stan Stonogi poważnie się pogorszył i musi być hospitalizowany.  Stan zdrowia pozwala mu jednak na ograniczony kontakt ze swoimi fanami na Facebooku. W swoim ostatnim filmie skierowanym do internetowych odbiorców, Stonoga mówi o swoim końcu i nie zapomina o politycznych akcentach

"Serce nie wytrzymało. Wysokie uniesienie odcinka ST i niski jednocześnie woltaż QRS mówią za swoje. Ja naprawdę kocham moją Ojczyznę. Chcę, bardzo chcę za nią umrzeć, a jeśli moja śmierć okażę się być porażką PiS i tej kur** Dedy (piswonia org.) to będę się cieszył zza światów. Trzymajcie się rodacy, bo to już chyba koniec. Troponina 7 D-dimery 5448 CRP 102 chyba się Stonoga skończyła. Kurka daj mi jeszcze trzy miesiące zakłamany boże.... przecież wiesz? Istniejesz? Czy igrasz? Ciężko... kocham Was Rodacy." - powiedział Stonoga.

mly/se.pl

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook