Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga stawia ultimatum Seremetowi

15.06.2015

„Publiczna informacja w sprawie Amber Gold, albo publikacja akt. Będzie druga afera”.

Zbigniew Stonoga, który udostępnił akta sprawy taśmowej, zapowiada kolejny przeciek. Na nagranym filmiku wskazuje, że jeśli prokurator generalny nie ujawni akt śledztwa ws. Amber Gold on zrobi to za niego.

„Zastanawiamy się z prawnikami, w jaki sposób podać link ludziom do strony w Azji, gdzie została reszta akt z afery podsłuchowej. Prokuratura generalna ma czas do końca tygodnia w sprawie publicznej informacji na temat Amber Gold” - mówi Stonoga na umieszczonym na Facebooku filmiku.

„Jasno, przejrzyście, czytelnie – jeśli chłopki, Seremeciku nie podasz informacji o Amber Gold to ja ci pomogę. Gwarantuję ci. Będzie druga afera z ujawnieniem danych. Jako dziennikarz zrobię to i myślę, że to się tym razem uda” - mówi przedsiębiorca, budujący właśnie swoją partię polityczną.

Jak widać Zbigniew Stonoga nie zamierza poprzestać. Być może czeka nas więc kolejny wstrząs w Polsce. Do czego może doprowadzić ujawnienie akt Amber Gold? Sam Stonoga tak pisał o sile tych akt: „Do braci Chińczyków!!!! Dajcie mi link do akt Amber Gold to nie będzie komu wyborów ogłosić-sami pouciekają”.

Szykuje się „bomba”?

ez
[Fot. PAP/Marcin Obara]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook