Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga komentuje awanturę w hotelu

28.11.2015

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga odniósł się do skandalu, jaki wywołał swoim zachowaniem w hotelu Marriott w Warszawie. Pijany przedsiębiorca miał obrazić interweniujących policjantów i oddać mocz w recepcji.

„Hurra Stonoga znowu coś nabroił. Gdyby nie ten Stonoga to warszawskie milicyjne nieroby musiałyby pójść na kuroniówkę. A sytuacja była taka, że z przyjaciółmi popiliśmy w biurze i ktoś rzucając kamieniem wybił szybę (w moim biurze)-więc ją dokończyłem by kogoś rano nie poraniła. W hotelu (w którym zostawiłem przez 25 lat fortunę) młody gniewny zdaje się z PO chciał pokazać kto tam rządzi i zamówił niebieską taksówkę. Przepytuje mnie fan w niebieskim stroju co jak i kiedy więc mu mówię po ludzku, normalnie lać mi się chce! Odpowiada lej tutaj- wiec nie myśląc wiele odżywiłem hotelowe kwiaty” - relacjonuje Stonoga na Facebooku (pisownia oryginalna – przyp. red.).

„Tyle w temacie. W końcu nie ma obciachu za podlanie kwiatów aż tak wielkiego jak ten który zafundował nam ostatnio wymiar niesprawiedliwości kiedy to Jan Bury z rozgrzeszeniem sędziów poszedł kraść dalej...” - czytamy na stronie biznesmena.

Najwyraźniej sam zainteresowany nie widzi niczego niestosownego w swoim zachowaniu...

gah

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook