Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga jedzie po "Wyborczej"

01.11.2015

"Swoimi publikacjami od wielu lat prześladujecie Naród Polski i szkodzicie Polsce. Zarabiacie miliony na Polakach. PO razem z Wami niszczyło kraj".

"Zarabiacie miliony na Polakach, dostajecie ogłoszenia rządowe. PO razem z wami niszczyła ten kraj, teraz będziecie chcieli coraz bardziej przybliżać się do PiS-u i lizać im d..." - mówi Zbigniew Stonoga do dziennikarzy "Gazety Wyborczej". "Swoimi publikacjami od wielu lat prześladujecie Naród Polski i szkodzicie Polsce. Zarabiacie miliony na Polakach. PO razem z Wami niszczyło kraj" - dodaje.

Biznesmen Zbigniew Stonoga, który zasłynął m.in. publikacją akt śledztwa ws. afery podsłuchowej, atakuje "Gazetę Wyborczą". Stonoga nagrał niedawno film, w którym obraża ludzi, którzy nie oddali na niego głosu w wyborach. "Wyborcza" skrytykowała jego zachowanie. W odpowiedzi Stonoga mówi:

"Mam nadzieję, że społeczeństwo tego nie kupi i taki g..... tytuł jak "Gazeta Wyborcza" przy złośliwości PiS-u nie będzie dofinansowywany przez polski rząd. A nasze pieniądze, pieniądze podatników nie będą wam wpłacane." - mówi Stonoga.

"Pisaliście już o mnie 'łajdak Stonoga', pisaliście różne najgorsze rzecz. Ja przeżyłem Auschwitz XXI wieku w niby demokratycznym państwie prawa"  - dodaje.

 

 

mly/facebook

fot. wPolityce.pl

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook