Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga przeprasza za skandaliczne nagranie

28.10.2015

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga przeprosił w poście na Facebooku za szokujące nagranie, na którym obraża Polskę i Polaków używając wulgarnych słów.

Faktem jest, że wczorajsze wypociny po kilku głębszych nie powinny mieć miejsca, a już na pewno nie w taki sposób jak mi się to udało zrobić - nie ma tłumaczenia” - pisze założyciel ugrupowania Stonoga Partia Polska, które poniosło porażkę wyborczą.

Jednak i tym razem przedsiębiorca nie omieszkał skrytykować swoich rodaków.

„Faktem jest także, że część naszego społeczeństwa to znaczy jakieś 15.000.000 osób, które nie poszły do wyborów nie ma żadnego prawa do płaczu, że jest im źle i niedobrze. Kolejnym, trzecim już faktem jest to, że 70% z tych ludzi, którzy poszli do wyborów to ludzie, którzy nie są zainteresowani prawdziwymi zamianami w Polsce.(wyborcy PiS, PO, Petru, PSL)” - czytamy w poście zamieszczonym na Facebooku.

„I na koniec faktem jest to, że się wkurzyłem na to wszystko i nie wiem jeszcze czy chce nadal cokolwiek robić w przestrzeni publicznej - szkoda chyba czasu i pieniędzy” - zakończył Stonoga.

gah

[fot. YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook