Jedynie prawda jest ciekawa


Stonoga: Piotrowska siedź na d..ie i zabezpieczaj złodziei z PO

28.09.2015

„Płacę policjantom, którzy opowiedzą jak Piotrowska naciskała ws. wsadzenie mnie do więzienia”.

Zbigniew Stonoga nie trafi do więzienia. Sąd zdecydował, że kontrowersyjny przedsiębiorca będzie odbywał karę w systemie dozoru elektronicznego. Skazany - poza czasem poświęconym na wykonywanie pracy - musi przebywać w miejscu zamieszkania. Chodzi o uprawomocniony wyrok w sprawie oszustwa. W sierpniu biznesmen miał się stawić w więzieniu, by odbyć roczną karę pozbawienia wolności – pisze RMF FM.

Sam Stonoga potwierdza. „Decyzją Sądu jestem wolny. Okazuje się kolejny raz że są jeszcze sędziowie dla których prawo znaczy wiele. Są też sędziowie którzy obok sprawiedliwości mają odwagę przeciwstawienia się bezprawiu w postaci nacisków” - pisze na swoim profilu na Facebooku.

Stonoga atakuje przy tym minister Teresę Piotrowską. „Panią Piotrowską to się z najwyższą starannością Zbigniew Stonoga zajmie, na ile czas pozwoli, bo są dziś ważniejsze sprawy niż ta nieudaczniczka katechetka” - mówi z kolei w filmiku nagranym po decyzji sądu.

W swoim wpisie precyzuje, co będzie robił ws. Piotrowskiej. „A ty Piotrowska siedź na d..ie i dalej zabezpieczaj swoich złodziei z platformy. Płacę po 25.000 złotych każdemu policjantowi który opowie przed kamerą jak naciskała Piotrowska na odnalezienie mnie i wsadzenie do więzienia” - ogłasza Stonoga.

Dodaje, że policjanci przybyli tłumnie na rozprawę ws. jego więzienia byli zastraszani przez szefową MSW. „Dziesiątki zastraszonych policjantów- zastraszonych działaniem minister Piotrowskiej odeszło z Sądu beze mnie. Będzie więc kampania na sto fajerek. Był las nie było was, będzie las nie będzie was” - wskazuje.

Dziękuje przy tym swoim zwolennikom „za wsparcie, za miłe słowa pod jego ostatnim postem”. „Pozdrawiam z całego serca. Od jutra ruszamy grubo w całą Polskę. I mam nadzieję, że ta prawda, prawda o naszych rządzących dotrze do większej ilości osób” - zapowiada.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook