Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Stonoga: Piotrowska siedź na d..ie i zabezpieczaj złodziei z PO

28.09.2015

„Płacę policjantom, którzy opowiedzą jak Piotrowska naciskała ws. wsadzenie mnie do więzienia”.

Zbigniew Stonoga nie trafi do więzienia. Sąd zdecydował, że kontrowersyjny przedsiębiorca będzie odbywał karę w systemie dozoru elektronicznego. Skazany - poza czasem poświęconym na wykonywanie pracy - musi przebywać w miejscu zamieszkania. Chodzi o uprawomocniony wyrok w sprawie oszustwa. W sierpniu biznesmen miał się stawić w więzieniu, by odbyć roczną karę pozbawienia wolności – pisze RMF FM.

Sam Stonoga potwierdza. „Decyzją Sądu jestem wolny. Okazuje się kolejny raz że są jeszcze sędziowie dla których prawo znaczy wiele. Są też sędziowie którzy obok sprawiedliwości mają odwagę przeciwstawienia się bezprawiu w postaci nacisków” - pisze na swoim profilu na Facebooku.

Stonoga atakuje przy tym minister Teresę Piotrowską. „Panią Piotrowską to się z najwyższą starannością Zbigniew Stonoga zajmie, na ile czas pozwoli, bo są dziś ważniejsze sprawy niż ta nieudaczniczka katechetka” - mówi z kolei w filmiku nagranym po decyzji sądu.

W swoim wpisie precyzuje, co będzie robił ws. Piotrowskiej. „A ty Piotrowska siedź na d..ie i dalej zabezpieczaj swoich złodziei z platformy. Płacę po 25.000 złotych każdemu policjantowi który opowie przed kamerą jak naciskała Piotrowska na odnalezienie mnie i wsadzenie do więzienia” - ogłasza Stonoga.

Dodaje, że policjanci przybyli tłumnie na rozprawę ws. jego więzienia byli zastraszani przez szefową MSW. „Dziesiątki zastraszonych policjantów- zastraszonych działaniem minister Piotrowskiej odeszło z Sądu beze mnie. Będzie więc kampania na sto fajerek. Był las nie było was, będzie las nie będzie was” - wskazuje.

Dziękuje przy tym swoim zwolennikom „za wsparcie, za miłe słowa pod jego ostatnim postem”. „Pozdrawiam z całego serca. Od jutra ruszamy grubo w całą Polskę. I mam nadzieję, że ta prawda, prawda o naszych rządzących dotrze do większej ilości osób” - zapowiada.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

minister

,

sąd

,

sądownictwo

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook