Jedynie prawda jest ciekawa


Stonoga o wycieku akt: „Czas rozliczyć afery”

09.06.2015

„Ponieważ pojawia się wiele pytań kierowanych w moja stronę, chciałem państwu uprzejmie wyjaśnić, że ja niczego nie publikuje, tylko udostępniam to, co od dwóch tygodni wisi na chińskich portalach” – mówi Zbigniew Stonoga, który opublikował w internecie akta afery podsłuchowej, w oficjalnej deklaracji umieszczonej na swoim profilu na Facebooku.

Biznesmen nie uważa, że złamał prawo. I tłumaczy, że kieruje nim poczucie sprawiedliwości. „Mam tu na myśli akta afery podsłuchowej. Proszę państwa: co mną kieruje? Ano, poczucie praworządności i sprawiedliwości, przede wszystkim sprawiedliwości społecznej. Te materiały, z którymi państwo możecie się zapoznać, pokazują o poziomie poczucia bezkarności przez tak zwane nasze elity rządowe. Tak nie może być”- zaznacza.

Według niego nie może być tak by zwykły Kowalski był przez państwo prześladowany za jakiekolwiek naruszenie „tak zwanego prawa”, co chwila nowe przepisy co chwila nowe kary, co chwila nowe rzeczy które mają nas okradać, wyrywać nam ostatnie grosze z portfela, „tymczasem te skurwysyny, złodzieje z Wiejskiej w najdroższych restauracjach żrą obiady po 2000 zł. I piją wina po kilka tysięcy złotych za butelkę. Nie! Tak nie będzie” – przekonuje.

Oraz wzywa Polaków do tego, by w tej sprawie byli sędziami społecznymi i wydali swój osąd. W najbliższych wyborach parlamentarnych. „Dotąd w historii polskich afer nikt nikogo nigdy za nic nie rozliczył. Czas najwyższy to zmienić. Taki jest motyw mojego działania i to wszystko co na ten temat chciałem powiedzieć”- tłumaczy.

Oraz dodaje: „Bóg, honor i ojczyzna, tak bardzo niemodne dzisiaj i tak obce dla rządu Ewy Kopacz. Pozdrawiam całą ekipę kolesi z boiska. I jak tam? Gotuje się dziś w dupkach od rana?”

Ryb

Fot. [Facebook/ZbigniewStonoga]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 4. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 5. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 6. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook