Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga o PO: Zrobimy bal tym skur.....om

08.06.2015

„Co się w pier.....ku platformowo-złodziejskim dzieje, pani Ewciu?” - pyta Stonoga Kopacz.

Zbigniew Stonoga wystąpił z mocnym przekazem do premier Ewy Kopacz. Kontrowersyjny przedsiębiorca nie przebiera w słowach oceniając stan polskiego rządu.

„Dzień dobry pani premier Kopacz, co tam się dzieje w tym waszym folwarku rządowym?” - zaczyna Stonoga swój nowy film. I stawia premier Kopacz ultimatum. „Wyznaczam Pani trzy dni na to, by pani wyjaśniła udział Ministerstwa Zdrowia w sfałszowaniu dokumentacji medycznej dotyczącej mojej osoby w Instytucie Medycyny Sądowej w Warszawie” - mówi przedsiębiorca.

I dodaje: „żądam, by pani wpłynęła na nierobów w Ministerstwie Sprawiedliwości celem wyjaśnienia, jakie to okoliczności legły u podstaw niewydania nakazu zwolnienia mnie z odbywania kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego”. „Co się w tym Pani pier.....ku platformowo-złodziejskim dzieje, pani Ewciu?” - pyta Ewę Kopacz Stonoga.

Zwraca się również do mieszkańców Radomia. „Proszę raz jeszcze, część tych maili już mam, przysyłajcie mi informacje na temat córki pani Kopacz i przejęcia szpitala w Radomiu! Zrobimy bal tym skur.....om” - kończy swój filmik Stonoga.

Przedsiębiorca mający coraz wyraźniejsze ambicje polityczne staje się coraz popularniejszym komentatorem życia publicznego. Czy namiesza w polityce?

ez
[Fot. Kadr z filmu Z.Stonogi]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook