Jedynie prawda jest ciekawa


Stonoga nie wyklucza współpracy z Korwinem

13.10.2015

Biznesmen Zbigniew Stonoga wziął udział w czacie z internautami zorganizowanym przez Radio Zet. Wydawca „Gazety Stonoga” odpowiedział na pytania internautów dotyczące jego aktywności politycznej.

„Będę chciał natychmiast złożyć do laski marszałkowskiej ustawę dekomunizacyjną, która wyizolowałaby wreszcie postkomunistów z polskiej przestrzeni publicznej” - zapowiedział Stonoga.

Odnosząc się do kryzysu migracyjnego stwierdził: „Uważam, że UE sama się rozpadnie w przeciągu 3 lat. Jeśli zaś chodzi o kwestie emigrantów, to zaproponowana im przez polski rząd pomoc w istocie będzie skazaniem ich na niebyt w Polsce. Z jednej bowiem strony nie mamy zaplecza technicznego, nie mamy lokali by zaspokoić bieżące potrzeby dla Polaków, podobnie zresztą jak i finansów na ten cel. W Polsce powinniśmy się nauczyć wreszcie, że najpierw Polak, a później ktokolwiek inny. Jeśli przyjmiemy tych ludzi do Polski, to jedyne miejsce, jakie mamy wolne np. w Warszawie to nasze piękne mosty”.

Zbigniew Stonoga nie wykluczył również współpracy z Januszem Korwin-Mikkem. „Znam doskonale pana Janusza Korwin-Mikkego. Dotąd nie podjęliśmy jednak decyzji o współpracy, jakkolwiek jestem przekonany, że kiedyś taka sytuacja nastąpi” - powiedział wydawca „Gazety Stonoga”.

Odnosząc się do afery podsłuchowej, biznesmen podkreślił: „To największy skandal w historii Polski. Skandal i porażka nie tylko wymiaru sprawiedliwości, ale nade wszystko obecnego rządu. Gdyby wśród polityków funkcjonowała rzecz dla nich obca, a mówimy o honorze, to nie trzeba by było prokuratury, ani publikacji akt, by sami odeszli. Winny się przecież znalazł - to Stonoga, narodowe zło. Boże! Jak ja się cieszyłem, publikując linki do tych akt. A gdy zobaczyłem, że Ewcia dymisjonuje kolejne osoby, to czułem się, jakbym trafił 'szóstkę' w totolotka. I do tego Radzio Sikorski… jednej kanalii mniej”.

gah

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook