Jedynie prawda jest ciekawa


Stonoga nie wyklucza współpracy z Korwinem

13.10.2015

Biznesmen Zbigniew Stonoga wziął udział w czacie z internautami zorganizowanym przez Radio Zet. Wydawca „Gazety Stonoga” odpowiedział na pytania internautów dotyczące jego aktywności politycznej.

„Będę chciał natychmiast złożyć do laski marszałkowskiej ustawę dekomunizacyjną, która wyizolowałaby wreszcie postkomunistów z polskiej przestrzeni publicznej” - zapowiedział Stonoga.

Odnosząc się do kryzysu migracyjnego stwierdził: „Uważam, że UE sama się rozpadnie w przeciągu 3 lat. Jeśli zaś chodzi o kwestie emigrantów, to zaproponowana im przez polski rząd pomoc w istocie będzie skazaniem ich na niebyt w Polsce. Z jednej bowiem strony nie mamy zaplecza technicznego, nie mamy lokali by zaspokoić bieżące potrzeby dla Polaków, podobnie zresztą jak i finansów na ten cel. W Polsce powinniśmy się nauczyć wreszcie, że najpierw Polak, a później ktokolwiek inny. Jeśli przyjmiemy tych ludzi do Polski, to jedyne miejsce, jakie mamy wolne np. w Warszawie to nasze piękne mosty”.

Zbigniew Stonoga nie wykluczył również współpracy z Januszem Korwin-Mikkem. „Znam doskonale pana Janusza Korwin-Mikkego. Dotąd nie podjęliśmy jednak decyzji o współpracy, jakkolwiek jestem przekonany, że kiedyś taka sytuacja nastąpi” - powiedział wydawca „Gazety Stonoga”.

Odnosząc się do afery podsłuchowej, biznesmen podkreślił: „To największy skandal w historii Polski. Skandal i porażka nie tylko wymiaru sprawiedliwości, ale nade wszystko obecnego rządu. Gdyby wśród polityków funkcjonowała rzecz dla nich obca, a mówimy o honorze, to nie trzeba by było prokuratury, ani publikacji akt, by sami odeszli. Winny się przecież znalazł - to Stonoga, narodowe zło. Boże! Jak ja się cieszyłem, publikując linki do tych akt. A gdy zobaczyłem, że Ewcia dymisjonuje kolejne osoby, to czułem się, jakbym trafił 'szóstkę' w totolotka. I do tego Radzio Sikorski… jednej kanalii mniej”.

gah

[fot. YouTube]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook