Jedynie prawda jest ciekawa


Stonoga nie wyklucza współpracy z Korwinem

13.10.2015

Biznesmen Zbigniew Stonoga wziął udział w czacie z internautami zorganizowanym przez Radio Zet. Wydawca „Gazety Stonoga” odpowiedział na pytania internautów dotyczące jego aktywności politycznej.

„Będę chciał natychmiast złożyć do laski marszałkowskiej ustawę dekomunizacyjną, która wyizolowałaby wreszcie postkomunistów z polskiej przestrzeni publicznej” - zapowiedział Stonoga.

Odnosząc się do kryzysu migracyjnego stwierdził: „Uważam, że UE sama się rozpadnie w przeciągu 3 lat. Jeśli zaś chodzi o kwestie emigrantów, to zaproponowana im przez polski rząd pomoc w istocie będzie skazaniem ich na niebyt w Polsce. Z jednej bowiem strony nie mamy zaplecza technicznego, nie mamy lokali by zaspokoić bieżące potrzeby dla Polaków, podobnie zresztą jak i finansów na ten cel. W Polsce powinniśmy się nauczyć wreszcie, że najpierw Polak, a później ktokolwiek inny. Jeśli przyjmiemy tych ludzi do Polski, to jedyne miejsce, jakie mamy wolne np. w Warszawie to nasze piękne mosty”.

Zbigniew Stonoga nie wykluczył również współpracy z Januszem Korwin-Mikkem. „Znam doskonale pana Janusza Korwin-Mikkego. Dotąd nie podjęliśmy jednak decyzji o współpracy, jakkolwiek jestem przekonany, że kiedyś taka sytuacja nastąpi” - powiedział wydawca „Gazety Stonoga”.

Odnosząc się do afery podsłuchowej, biznesmen podkreślił: „To największy skandal w historii Polski. Skandal i porażka nie tylko wymiaru sprawiedliwości, ale nade wszystko obecnego rządu. Gdyby wśród polityków funkcjonowała rzecz dla nich obca, a mówimy o honorze, to nie trzeba by było prokuratury, ani publikacji akt, by sami odeszli. Winny się przecież znalazł - to Stonoga, narodowe zło. Boże! Jak ja się cieszyłem, publikując linki do tych akt. A gdy zobaczyłem, że Ewcia dymisjonuje kolejne osoby, to czułem się, jakbym trafił 'szóstkę' w totolotka. I do tego Radzio Sikorski… jednej kanalii mniej”.

gah

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook