Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga grozi Kaczyńskiemu: Kurduplu igrasz z ogniem!

30.08.2015

"Mam potwierdzoną informację z najbliższego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego że nie kto inny a on właśnie sabotuje ewentualną decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu mnie. (…) Jeśli Kaczyński stanie mi na drodze to cała Polska dowie się o jego przeszłości z Doryckiej 4 w Warszawie. Kurduplu igrasz z ogniem! - napisał na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Kontrowersyjny przedsiębiorca na początku sierpnia poprosił prezydenta Andrzeja Dudę o ułaskawienie. Mówił wtedy, że od 15 lat jest osobą prześladowaną w Polsce: "proszę o ułaskawienie od wyroków, które zapadły na skutek politycznego zamówienia. Prosząc o ułaskawienie być może proszę o życie, a mówiąc wprost o jego ocalenie".

Teraz najwidoczniej stwierdził jednak, że decyzja prezydenta może być nie po jego myśli, dlatego też postanowił, w właściwym dla siebie stylu zaatakować… Tym razem zaatakował Jarosława Kaczyńskiego.

"Mam potwierdzoną informację z najbliższego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego że nie kto inny a on właśnie sabotuje ewentualną decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu mnie. Poczekam do poniedziałkowego ranka na ostateczne posunięcie Prezydenta ale jeśli Kaczyński stanie mi na drodze to cała Polska dowie się o jego przeszłości z Doryckiej 4 w Warszawie. Kurduplu igrasz z ogniem!" - brzmi jego wpis na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Przedsiębiorca otrzymał wezwanie do odbycia kary 1 roku więzienia w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce. W czerwcu uprawomocnił się wyrok Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi Północ, który skazał go na rok bezwzględnego więzienia bez możliwości zawieszenia kary za oszustwo przy sprzedaży lexusa o wartości 50 tys. zł. 30 sierpnia Stonoga ma stawić się w więzieniu na Białołęce.

mmil/Facebook

[Fot. YouTube]


CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook