Jedynie prawda jest ciekawa

Stonoga atakuje rodzinę prezydenta Dudy

16.10.2015

Kontrowersyjny wydawca „Gazety Stonoga” Zbigniew Stonoga dla osiągnięcia swoich celów był gotów skontaktować się z Dominiką Dudą przedstawiającą się jako siostra prezydenta Andrzeja Dudy. Biznesmen nakreślił dramatyczną historię kobiety opuszczonej przez swoją rodzinę posługując się zmontowanym nagraniem rozmowy.

„Tego w Polsce jeszcze nie było!! To prawdziwie szokujące słowa siostry Andrzeja Dudy. Dominika Duda-Siostra Prezydenta R.P jest zdesperowana. Nie ufa swojej rodzinie, a mnie zaproponowała nagranie własnego ojca by ujawnić prawdę. Dominika boi się taty i brata.  Tak niestety patologicznie to wszystko się ułożyło” - grzmi Stonoga w poście na Facebooku.

Kontrowersyjny biznesmen zapowiadając zmontowaną rozmowę, podkreślił: „materiał jest tak drastyczny,że musiałem go wielokrotnie ciąć nie zmieniając istoty wypowiadanej kwestii ale nie dbałem o montaż by coś przed Wami ukryć”. 

„Pamiętajcie,że Dominika jest bardzo samotna i opuszczona wiedziała podczas nagrania,że jest nagrywana i wiedziała,że będę je publikował. Wiedziała też, że użyję nagrania do 'przywalenia' Kwiatkowskiemu-szefowi gabinetu prezydenta”- twierdzi Stonoga.

Internauci są oburzeni postępowaniem wydawcy „Gazety Stonoga”.

gah

[fot. YouTube]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook