Jedynie prawda jest ciekawa


Staszczyk: „Głosowałem na PO, ale na nich teraz nie zagłosuję”

13.10.2014

Znany piosenkarz Muniek Staszczyk nie wykazał się obywatelską postawą. W TVP Info muzyk nie ukrywał, że nie zamierza iść na wybory samorządowe.

„Nie idę na wybory samorządowe. Ci faceci, i to z żadnej strony sceny, mnie nie interesują. Niech sobie robią ten swój kisiel, ale beze mnie” – mówił Staszczyk.

Tłumaczył, że niechęć do przedstawicieli sceny politycznej wynika z ignorancji polityków oraz ich oderwania od społeczeństwa. „Ignorancja polityków jest dosyć duża. Oni nie wiedzą tak naprawdę, jak żyje społeczeństwo, jak żyją zwykli ludzie. A państwo samo w sobie jest słabe” – mówił lider zespołu T.Love.

Zaznacza, że kiedyś zawsze głosował. „Ale uważam, że wybory to wspieranie pewnego stanu ignorancji. Ci faceci z żadnej strony mnie nie interesują. Może za rok pójdę, ale teraz nie. Dla mnie zwyczajnie nie ma oferty” – podkreślał Muniek Staszczyk. „Polska jest fajnym krajem, widzę ogromne zmiany i nie należę do „narzekaczy”. Wcześniej głosowałem na PO, ale na nich teraz nie zagłosuję. Na PiS nigdy nie głosowałem i też nie zagłosuję. Na SLD z przyczyn historycznych też nie zagłosuję, a inni? Nie... Mam wybór i nie głosuję” – dodał.

Muzyk zauważył, że nie wszystkim w Polsce żyje się dobrze. „Należę do tych, którym się udało. Pochodzę z robotniczej rodziny, z Częstochowy, a żyję z muzyki. Ale jest mnóstwo ludzi, którym się nie udało. Bardzo dużo zmienia się w Polsce na plus, ale wielu ludzi nie ma tego pewnego minimum. Taki przeciętny człowiek nie ma najlepiej” – dowodził.

Jak widać dotychczasowi zwolennicy PO odwracają się od partii Tuska i Kopacz. Widząc „dokonania” koalicji PO-PSL to nie może dziwić...

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook