Jedynie prawda jest ciekawa


Staszczyk: „Głosowałem na PO, ale na nich teraz nie zagłosuję”

13.10.2014

Znany piosenkarz Muniek Staszczyk nie wykazał się obywatelską postawą. W TVP Info muzyk nie ukrywał, że nie zamierza iść na wybory samorządowe.

„Nie idę na wybory samorządowe. Ci faceci, i to z żadnej strony sceny, mnie nie interesują. Niech sobie robią ten swój kisiel, ale beze mnie” – mówił Staszczyk.

Tłumaczył, że niechęć do przedstawicieli sceny politycznej wynika z ignorancji polityków oraz ich oderwania od społeczeństwa. „Ignorancja polityków jest dosyć duża. Oni nie wiedzą tak naprawdę, jak żyje społeczeństwo, jak żyją zwykli ludzie. A państwo samo w sobie jest słabe” – mówił lider zespołu T.Love.

Zaznacza, że kiedyś zawsze głosował. „Ale uważam, że wybory to wspieranie pewnego stanu ignorancji. Ci faceci z żadnej strony mnie nie interesują. Może za rok pójdę, ale teraz nie. Dla mnie zwyczajnie nie ma oferty” – podkreślał Muniek Staszczyk. „Polska jest fajnym krajem, widzę ogromne zmiany i nie należę do „narzekaczy”. Wcześniej głosowałem na PO, ale na nich teraz nie zagłosuję. Na PiS nigdy nie głosowałem i też nie zagłosuję. Na SLD z przyczyn historycznych też nie zagłosuję, a inni? Nie... Mam wybór i nie głosuję” – dodał.

Muzyk zauważył, że nie wszystkim w Polsce żyje się dobrze. „Należę do tych, którym się udało. Pochodzę z robotniczej rodziny, z Częstochowy, a żyję z muzyki. Ale jest mnóstwo ludzi, którym się nie udało. Bardzo dużo zmienia się w Polsce na plus, ale wielu ludzi nie ma tego pewnego minimum. Taki przeciętny człowiek nie ma najlepiej” – dowodził.

Jak widać dotychczasowi zwolennicy PO odwracają się od partii Tuska i Kopacz. Widząc „dokonania” koalicji PO-PSL to nie może dziwić...

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook