Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Sokołowska: Zjednoczenie prawicy to doskonały ruch

22.07.2014

"Prof. Chazan uratował życie! Należy mu się za to medal!"

"Nastało zjednoczenie prawicy:) Nie przypuszczałam, że nastąpi to tak szybko! To moim zdaniem najlepsze, jak dotąd posunięcie prawicy" - pisze na swoim blogu Marysia Sokołowska. 

17-latka, którą kilka tygodni temu pokochała opinia publiczna za słowa skierowane do Donalda Tuska odpowiadała na swoim blogu na pytania internautów, odnosząc się między innymi do tego, jaki charakter ma Platforma Obywatelska. "Dla mnie PO to lewica" - przekonuje. 

Wśród pytań pojawił się również temat prof. Chazana, który został zwolniony przez Hannę Gronkiewicz-Waltz za to, że nie pozwolił na zamordowanie chorego dziecka. "Uratował dziecko! Uratował życie! Należy mu się za to medal. Prawo Stwórcy nad prawem Jego stworzeń" - zaznacza. 

Sokołowska odniosła się też do swojego uczestnictwa w miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. "Dla każdego szanującego się Polaka powinno być priorytetem uczestniczenie w chociaż jednej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Ja jestem Polką, więc modlitwa w tym szczególnym dniu oraz miejscu była moim obowiązkiem i przywilejem" - czytamy.

wwr, ask.fm

[Fot. YT]

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Słowa kluczowe:

prawica

,

Platforma Obywatelska

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook