Jedynie prawda jest ciekawa

Sokołowska: Konwencja dot. przemocy to legalizacja gender

25.09.2014

„Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet to w praktyce legalizacja ideologii gender” - pisze Maria Sokołowska, znana ze swojej patriotycznej postawy. Dodaje, że włącza się w akcję modlitewną, której celem jest ochrona polskich rodzin przed groźnym dokumentem.

„Modlę się i gorąco zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy o mądrość Ducha Świętego dla posłów, którzy będą podejmować decyzje. Przyjęcie przez Polskę ładnie i przyjaźnie brzmiącej Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet, to w praktyce legalizacja ideologii gender” - dodaje Sokołowska.

Przyznaje, że gender to „ideologia, która podobnie, jak komunizm chce zniewolić kłamstwem przecząc naturze”. „Feministki powołując się na Konwencję, mogą odmowę zabicia dziecka nienarodzonego uważać za przemoc wobec matki!” - przypomina licealistka.

Dodaje, że najlepiej przed przemocą „chroni wiara w Boga i wychowanie religijne”. „Dowodem na to jest wynik polskiej rodziny (jeszcze opartej na zasadach wiary chrześcijańskiej) zestawiony z wynikami innych krajów europejskich. Najwięcej kobiet doznało przemocy seksualnej i fizycznej w Danii - 52%, Finlandii - 47%, Szwecji - 46%, Holandii - 45%, Francji - 44%. W Polsce – 19%” - wskazuje na statystyki Maria Sokołowska.

Oby polski Sejm zachował się zgodnie z jej rozumowaniem...

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook