Jedynie prawda jest ciekawa


Sokołowska: Konwencja dot. przemocy to legalizacja gender

25.09.2014

„Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet to w praktyce legalizacja ideologii gender” - pisze Maria Sokołowska, znana ze swojej patriotycznej postawy. Dodaje, że włącza się w akcję modlitewną, której celem jest ochrona polskich rodzin przed groźnym dokumentem.

„Modlę się i gorąco zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy o mądrość Ducha Świętego dla posłów, którzy będą podejmować decyzje. Przyjęcie przez Polskę ładnie i przyjaźnie brzmiącej Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet, to w praktyce legalizacja ideologii gender” - dodaje Sokołowska.

Przyznaje, że gender to „ideologia, która podobnie, jak komunizm chce zniewolić kłamstwem przecząc naturze”. „Feministki powołując się na Konwencję, mogą odmowę zabicia dziecka nienarodzonego uważać za przemoc wobec matki!” - przypomina licealistka.

Dodaje, że najlepiej przed przemocą „chroni wiara w Boga i wychowanie religijne”. „Dowodem na to jest wynik polskiej rodziny (jeszcze opartej na zasadach wiary chrześcijańskiej) zestawiony z wynikami innych krajów europejskich. Najwięcej kobiet doznało przemocy seksualnej i fizycznej w Danii - 52%, Finlandii - 47%, Szwecji - 46%, Holandii - 45%, Francji - 44%. W Polsce – 19%” - wskazuje na statystyki Maria Sokołowska.

Oby polski Sejm zachował się zgodnie z jej rozumowaniem...

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 2. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 3. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 4. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 5. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

 6. 1270raszizma 05.02.2018

  Witamy w krainie absurdu. Dziennikarz został oskarżony o rasizm, bo molestował tylko białe kobiety

  Uważaj kogo molestujesz, bo przyprawią ci łatkę ksenofoba – kampania #metoo chyba osiągnęła właśnie punkt krytyczny

 7. israel231012018 02.02.2018

  Premier Izraela: Hitler nie chciał mordować Żydów

  Hitler wcale nie chciał mordować Żydów - to nie wyznania leśnych komediantów-neonazistów, świętujących kolejną rocznicę urodzin swojego wodza, czy nawet działaczy niemieckiej partii NPD

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook