Jedynie prawda jest ciekawa


Słomka: Terror-ruSSia!

22.07.2014

Odpowiedzialność za zestrzelenie Boeinga 777 Malaysia Airlines (lot MH17) nad Ukrainą ponosi bezpośrednio Rosja. Każdy, kto widział zdjęcia z miejsca upadku tego cywilnego samolotu z wysokości około 10000 metrów może zadać sobie sam pytanie czy polski prezydencki TU-154M mógł z wysokości między 100 a 50 metrów rozbić się na tysiące fragmentów tylko i wyłącznie pod wpływem uderzenia w ziemię? Jeśli nawet tak, to czy celowe sprowadzanie polskiego samolotu rządowego na dolinkę przed lotniskiem „Siewiernyj” nie może stanowić celowego działania? Może!

W Holandii nie ma rosyjskiej agentury ... to dostaną rejestratory lotu?
 
Zapowiedź oddania czarnych skrzynek Boeinga 777 Malaysia Airlines przedstawicielom Holandii, który to kraj stracił w zamachu blisko 200 obywateli. Wyegzekwowanie przez ten kraj dostępu do czarnych skrzynek stanowi dowód słabej pozycji obecnych władz III RP, które nie są w stanie odzyskać rejestratorów lotu TU 154M, ani resztek wraku prezydenckiego samolotu.
 
Jednak holenderskie władze i instytucje nie są przesiąknięte radziecko-rosyjską agenturą. W III RP do niedawna jeszcze w samej Naczelnej Prokuraturze Wojskowej pracowało kilkunastu prokuratorów czasów stanu wojennego ... „zasłużonych” choćby stawianiem zarzutów opozycjonistom o „oczywiste kłamstwo, że to ZSRR przeprowadził egzekucję polskich oficerów w Katyniu”. 
 
Po ostatniej wojnie światowej Holendrzy szybko rozliczyli nazistowskich kolaborantów, np. Antona Adriaana Musserta ... gdy tymczasem III RP przez 25 lat nie jest w stanie uznać sądownie winy takich komunistycznych zbrodniarzy jak Czesław Kiszczak czy niedawno zmarły i nobilitowany państwowo-wojskowym pochówkiem Wojciech Jaruzelski. Tymczasem nazizm to bliźniak komunizmu. W żadnym cywilizowanym kraju nie wypłaca wielotysięcznych emerytur totalitarnym kacykom, a ściga się ich do śmierci.  

W Holandii nie krąży też „seryjny samobójca”, a ich służby specjalne nie dopuściłyby do funkcjonowania tzw. Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych. Z dostępnego w sieci Internet rejestru (KRS 0000273255) wynika, że we władzach tego forum znajduje się były poseł Samoobrony RP Mateusz Piskorski. Ten polityk niedawno był „obserwatorem” nie uznanego „referendum” na Krymie wraz z politykiem węgierskiego Jobbiku i europosłem Bélą Kovácsem - oskarżonym przez władze węgierskie o agenturę na rzecz Federacji Rosyjskiej.

Znamy te zbrodnicze metody!
 
Putin jest po prostu starym pułkownikiem KGB, który wierzy w odbudowę rosyjskiego imperium". - To przecież on powiedział, że największą tragedią XX-wieku był rozpad Związku Radzieckiego. Musimy go więc traktować w tych kategoriach, żadnych innych. (...) Postawiłbym go w szeregu sowieckich przywódców pokroju Leonida Breżniewa. To są ludzie, którzy za wszelką cenę chcą utrzymać rosyjskie czy sowieckie imperium w całości” - stwierdził niedawno John McCain, były kandydat republikanów na prezydenta USA.
 
Rosja przejęła metody działania ZSRR, a armia Federacji Rosyjskiej to nowa poczwarka Armii Czerwonej.  Wystarczy przypomnieć zestrzelenie 1 września 1983 Boeinga 747-200A koreańskich linii Korean Air nad terytorium ZSRR (lot KAL007 z Anchorage na Alasce do Seulu w Korei Południowej). Amerykański prezydent Ronald Reagan potępił zestrzelenie cywilnego samolotu, które nazwał „masakrą”, „aktem barbarzyństwa” i „zbrodnią przeciwko ludzkości”.
 
W tym kontekście warto wspomnieć też, że przez lata utrzymywano, że w „niewyjaśnionych okolicznościach” zginął w „katastrofie lotniczej” pro-amerykański prezydent Pakistanu Muhammad Zia-ul-Haq oraz towarzyszący mu ambasador USA Arnold Raphel i generał Herbert M. Wassom, szef amerykańskiej misji wojskowej w Pakistanie. Dopiero po wielu latach o kulisach rosyjskiego zamachu z 17 sierpnia 1988 roku poinformował opinię publiczną płk KGB/SWR Siergiej Trietiakow, który niestety zmarł w „niewyjaśnionych okolicznościach” zaledwie dwa miesiące po tragedii w Smoleńsku.
 
Federacja Rosyjska nie jest krajem ani pokojowym, ani demokratycznym. Przez archaiczność struktury ONZ blokuje też ewentualne międzynarodowe misje wojskowe, które mają dokumentować ich nielegalną działalność i wywoływanie konfliktów, które poszerzają wpływy Moskwy, np. w Gruzji czy Syrii. 
 
PUT-LER?

Odrywanie od niezależnych państw części ich suwerennego terytorium (np. Krym) i w perspektywie powielanie schematu znanego z historii XX wieku, np. „wyborów” na terytorium II RP do Zgromadzeń Ludowych Zachodniej Ukrainy i Zachodniej Białorusi z 22 października 1939 r.,  „referendum” a’ la anschluss Austrii w 1938 r. i powołania sztucznych tworów państwowych na wzór Protektoratu Czech i Moraw, tj. Doniecka Republika Ludowa czy Ługańska Republika Ludowa. To musi zakończyć się ostrymi sankcjami międzynarodowymi!
 
Adolf Hitler wymusił 23 marca 1939 r. na Litwie oddanie Okręgu Kłajpedy, do której przybył na pokładzie pancernika Deutschland. Całkiem niedawno na Krym przybył tow. płk KBG, prezydent Rosji Władimir Putin. Metody się nie zmieniły ... tylko 75 lat minęło!

Adam Słomka
Przewodniczący KPN-NIEZŁOMNI,
poseł na Sejm RP (1991-2001)

[fot. PAP/EPA]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook