Jedynie prawda jest ciekawa


Skandal. Sprzedają trampki z komunistycznymi zbrodniarzami. Facebook pozwala je reklamować!

30.06.2017

Sprzedają trampki z komunistycznymi zbrodniarzami. Facebook pozwala je reklamować! Zamordowali łącznie co najmniej kilkadziesiąt milionów ludzi, jeszcze większą liczbę zmusili do niewolniczej pracy w łagrach, przyczynili się do degradacji środowiska naturalnego i destabilizacji geopolitycznej świata, ale jak widać dla niektórych firm nie stanowi to najmniejszego problemu, bo wykorzystują ich twarze do „ozdabiania” swoich produktów. Co gorsze, Facebook nie widzi nic złego w ich reklamowaniu.

Lenin, Stalin czy Che Guevara, to komunistyczni zbrodniarze, którzy mają na sumieniu miliony ofiar. Polacy są narodem, który szczególnie doświadczył ich bestialstwa. Dość wspomnieć o zbrodni katyńskiej, operacji polskiej z 1937 roku, deportacjach lat 1939-40, czy wojnie polsko-bolszewickiej z 1920 roku. Zresztą zbrodni Stalina i Lenina doświadczyły chyba wszystkie narody, które miały to nieszczęście żyć pod ich rządami. Kolektywizacja, która przyniosła śmiertelne żniwo wśród Ukraińców, czy Niemców nadwołżańskich, przesiedlenia i represje, jakie w 1944 roku dotknęły narody Kaukazu, szczególnie Czeczenów i Inguszy, prześladowania które spadły na Charbińczyków i inne ludy na Dalekim Wschodzie. To widocznie dla niektórych jednak za mało. Amerykańska firma Custom Shoe King postanowiła zarobić na… sprzedaży trampek z twarzami najgorszych komunistów. W asortymencie firmy z Phoenix znajdziemy buty z Leninen, Stalinem, Marksem czy Che Guevarą. Co ciekawe reklamy tych produktów można zobaczyć na Facebooku. Dlaczego portal jeszcze ich nie zablokował? Czy gdyby ktoś zaczął sprzedawać np. tenisówki z Hitlerem czy Goebbelsem też nie widzieliby w tym nic złego?

PF

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook