Jedynie prawda jest ciekawa


Shaded: Mahomet był pedofilem

26.05.2017

"Islam jest ideologią, która nie podlega interpretacji".

„Mahomet zabił od 600 do 900 osób i był pedofilem” – mówiła Miriam Shaded w wywiadzie dla portalu wsensie.pl.

Szefowa Fundacji „Estera”, która zajmuje się pomocą chrześcijanom prześladowanym w Syrii, mówiła o problemie islamskiego terroryzmu. Shaded nazywa islam ideologią, która zagraża Europie.

„Szerzy nienawiść, szerzy nietolerancję, szerzy wszystkie złe i niemoralne aspekty, które po prostu demoralizują człowieka i nie powinny w ogóle funkcjonować w naszych wartościach europejskich, w kulturze europejskiej i w prawie europejskim. Tego typu struktury religijne, które nawołują do przestępstw i demoralizacji absolutnie nie powinny tutaj funkcjonować, a jednak funkcjonują i są wspierane, są finansowane” – powiedziała.

„Kraje arabskie są bardzo bogatymi krajami, mają ropę i są w stanie przekupić naszych polityków, żeby za pieniądze wprowadzali nielegalną mafię na teren Europy” – dodała.

Shaded przekonuje, że święty dla muzułmanów Koran nawołuje do nienawiści i zabijania innowierców.

„W Koranie są ponad 164 wersy nawołujące do mordu, do dżihadu, jest bezpośrednia obietnica zbawienia i życia wiecznego oraz wyższej nagrody dla tych, którzy walczą w imię Allaha. Są dokładne instrukcje jak zabijać niewiernych, są one napisane wprost. Islam jest ideologią, która nie podlega interpretacji. Jeżeli zaczynasz z nią dyskutować albo mieć inną opinię niż jest napisane w słowie Allaha, to znaczy, że jesteś niewiernym albo odstępcą i też tobie grozi śmierć” – powiedziała.

Zwraca też uwagę na brutalne mordy jakich wyznawcy Allaha dopuszczają się na chrześcijanach na Bliskim Wschodzie.

„Wszystkie te obrazki, które widzimy na wojnie – ukrzyżowania, obcięte głowy, spuszczana krew z kobiet i dzieci – to są przestępstwa dokonywane na chrześcijanach. Propaganda unijna stara się stworzyć taki obraz wśród społeczeństw europejskich, że czynności, których dokonują oprawcy, są dokonywane na nich i niestety zaczynają pomagać oprawcom”.

Mly/wsensie.pl

Fot. [Youtube]
CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook