Jedynie prawda jest ciekawa


Shaded: Islam zagraża bezpieczeństwu

19.03.2016

Prezes Fundacji Estera Miriam Shaded podtrzymuje swoje zdanie na temat delegalizacji islamu w Polsce. Była kandydatka partii KORWiN w wyborach parlamentarnych podkreśla, że religia muzułmańska niesie ze sobą poważne zagrożenia.

Shaded  twierdzi w rozmowie z „Gościem Niedzielnym”, że należy zdelegalizować islam, ponieważ „zagraża bezpieczeństwu obywateli, zwłaszcza kobiet, co dobitnie pokazały wydarzenia w Kolonii”.

Na uwagę dziennikarza "Gościa" Jacka Dziedziny, że organizacja umiarkowanych muzułmanów w Wielkiej Brytanii rozpoczęła akcję plakatową pod hasłem: „Wierzę w prawa kobiet. Tak jak Mahomet”, Shaded reaguje śmiechem.
Na uwagę Jacka Dziedziny, że organizacja umiarkowanych muzułmanów w Wielkiej Brytanii rozpoczęła po nich akcję plakatową pod hasłem: „Wierzę w prawa kobiet. Tak jak Mahomet”, Shaded reaguje śmiechem.

„Czyli w żadne prawa kobiet nie wierzą. Potwierdzili tym samym podejście Daesh (Państwo Islamskie –przyp.red.] do kobiet” – mówi Miriam Shaded.
„Daesh zachowuje się dokładnie tak, jak Mahomet nakazał” – dodaje.

„Daesh zachowuje się dokładnie tak, jak Mahomet nakazał” – dodaje.

Prezes Fundacji Estera podkreśla, że wielu prawników jest zainteresowanych udzieleniem jej wsparcia w działaniach dążących do delegalizacji islamu.

gah/Gość Niedzielny

[fot. YouTube]


Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook