Jedynie prawda jest ciekawa


Shaded: Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP

05.03.2016

Miriam Shaded pisze w poście na FB: "Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP. Najważniejszym celem Islamu jest dżihad na niewiernych tzn. walka i podbój poprzez przemoc."

Prezes Zarządu Fundacji Estera - Miriam Shaded, znana jest m.in. ze swojego negatywnego nastawienia do Islamu. Występuje ona w m.in obronie niemuzułmanów, którzy są prześladowani w krajach muzułmańskich, a także działa na rzecz jak największego ograniczenia Islamu w Polsce. Pod koniec lutego, na swoim profilu na Facebooku, zamieściła ogłoszenie informujące o poszukiwaniu "prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa."

W poście z 5 marca, Miriam odnosi się do łamania przez ideologię muzułmańską Konstytucji RP. Muzułmanie zamieszkujący licznie kraje Zachodu, domagają się coraz częściej, pozwolenia na wprowadzenie w tzw. prawa Szariatu, który jest islamskim prawem normującym życie muzułmanów. Trzeba jednak zaznaczyć, że prawo to jest w wielu punktach sprzeczne z prawem europejskim. 

"Według art. 13. Konstytucji RP Zakazane jest istnienie organizacji, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa."  

Mówiąc o Islamie i niebezpieczeństwach jakie za sobą niesie, wymienia się przede wszystkim tzw. dżihad czyli "święta wojna" ze wszystkimi niewiernymi na świecie, póki Islam nie będzie jedyną religią panującą na świecie. Nie trudno chyba zauważyć, że muzułmańska ideologia uderza w podwaliny cywilizacji łacińskiej, gdzie wolność człowieka postawiona jest na piedestale. Muzułmanie traktują wszystkich "niemuzułmanów" jako niewiernych, którzy w ich świecie, mogą się albo nawrócić albo mają umrzeć. Islam w takim wymiarze, w całkowity sposób łamie podstawowe prawo wolności wyznaniowej człowieka.  

"Ponadto zaznaczam, że wg art. 53 pkt. 2. Wolność religii obejmuje wolność wyznania lub przyjmowanie religii według własnego wyboru. W islamie za odstępstwo jest kara śmierci, jak i za niewiarę tzn. że islam sam w sobie ogranicza podstawowe prawa zawarte w naszej Konstytucji." - wyjaśnia Miriam. 

"Dalej czytamy w art. 58 pkt. 2, iż zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą. Jak myślicie z jakimi ustawami działalność islamu jest sprzeczna? Podpowiem, że jest ich całkiem niemała liczba..." - pisze Miriam. 

kk/www.facebook.com  [fot.Youtube]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook