Jedynie prawda jest ciekawa


Shaded: Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP

05.03.2016

Miriam Shaded pisze w poście na FB: "Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP. Najważniejszym celem Islamu jest dżihad na niewiernych tzn. walka i podbój poprzez przemoc."

Prezes Zarządu Fundacji Estera - Miriam Shaded, znana jest m.in. ze swojego negatywnego nastawienia do Islamu. Występuje ona w m.in obronie niemuzułmanów, którzy są prześladowani w krajach muzułmańskich, a także działa na rzecz jak największego ograniczenia Islamu w Polsce. Pod koniec lutego, na swoim profilu na Facebooku, zamieściła ogłoszenie informujące o poszukiwaniu "prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa."

W poście z 5 marca, Miriam odnosi się do łamania przez ideologię muzułmańską Konstytucji RP. Muzułmanie zamieszkujący licznie kraje Zachodu, domagają się coraz częściej, pozwolenia na wprowadzenie w tzw. prawa Szariatu, który jest islamskim prawem normującym życie muzułmanów. Trzeba jednak zaznaczyć, że prawo to jest w wielu punktach sprzeczne z prawem europejskim. 

"Według art. 13. Konstytucji RP Zakazane jest istnienie organizacji, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa."  

Mówiąc o Islamie i niebezpieczeństwach jakie za sobą niesie, wymienia się przede wszystkim tzw. dżihad czyli "święta wojna" ze wszystkimi niewiernymi na świecie, póki Islam nie będzie jedyną religią panującą na świecie. Nie trudno chyba zauważyć, że muzułmańska ideologia uderza w podwaliny cywilizacji łacińskiej, gdzie wolność człowieka postawiona jest na piedestale. Muzułmanie traktują wszystkich "niemuzułmanów" jako niewiernych, którzy w ich świecie, mogą się albo nawrócić albo mają umrzeć. Islam w takim wymiarze, w całkowity sposób łamie podstawowe prawo wolności wyznaniowej człowieka.  

"Ponadto zaznaczam, że wg art. 53 pkt. 2. Wolność religii obejmuje wolność wyznania lub przyjmowanie religii według własnego wyboru. W islamie za odstępstwo jest kara śmierci, jak i za niewiarę tzn. że islam sam w sobie ogranicza podstawowe prawa zawarte w naszej Konstytucji." - wyjaśnia Miriam. 

"Dalej czytamy w art. 58 pkt. 2, iż zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą. Jak myślicie z jakimi ustawami działalność islamu jest sprzeczna? Podpowiem, że jest ich całkiem niemała liczba..." - pisze Miriam. 

kk/www.facebook.com  [fot.Youtube]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook