Jedynie prawda jest ciekawa


Shaded: Europa nie może być ośrodkiem resocjalizacyjnym

23.04.2016

"Muzułmanie mają inne cele, chcą wprowadzić w Europie swój system wiary. Poprzez swoje wartości, które są sprzeczne z naszym prawem, naszą konstytucją stanowią dla nas zagrożenie. Europa nie może stać się jednym wielkim ośrodkiem resocjalizacyjnym" - mówiła w wywiadzie dla Superstacji Miriam Shaded.

Prezes Fundacji Estera w wywiadzie przekonywała, że uchodźcom należy pomagać, aczkolwiek tylko tym, których można zweryfikować, i którzy faktycznie potrzebują pomocy.

"Pomoc jest jak najbardziej uzasadniona, jeżeli chodzi o prześladowanych chrześcijan z terenów Bliskiego Wschodu. (…) Obowiązkiem powinno być udokumentowanie, że osoba jest w potrzebie. Osoby, które do nas przychodzą są niezweryfikowane. Ponad 90 proc. z nich nie posiada dokumentów, które są wyrzucane przed przejściem granicznym. Europa nie jest w stanie tych osób zweryfikować, nie wiadomo kim są te osoby i jakie mają intencje" - powiedziała Shaded, dodając: "Osoby, które propagują, przytakują i okłamują społeczeństwo, mówiąc, że Islam jest religią pokoju, de facto ukrywają morderców."

Zdaniem Miriam Shaded prawdziwy obraz Islamu możemy zobaczyć patrząc na Państwo Islamskie.

"Modelowym muzułmaninem jest Abu Bakr al-Baghdadi, mający ogromną wiedzę na temat hadisów Koranu. Jest on przywódcą Państwa Islamskiego, co ukazuje finalny efekt ideologii jaką propaguje Koran i Mahomet" - mówiła prezes Fundacji Estera.

kk/Superstacja

[fot. Superstacja]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook