Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Senyszyn: Piotr Duda powinien się powiesić

14.09.2015

„Trzeba być idiotą, żeby kazać wyszywać ręczniki dla swojego psa”.

Joanna Senyszyn, starzejąca się polityk, która na siłę stara się szokować opinię publiczną, zabrała głos ws. tekstu „Newsweeka”. Lewacka polityk wskazała, że... Piotr Duda powinien się... powiesić.

„Trzeba być idiotą, żeby kazać wyszywać ręczniki dla swojego psa. P. Duda zamiast pyskować, powinien się powiesić na takim psim ręczniku” - pisze Senyszyn na Twitterze.

Co ciekawe, Senyszyn na innym portalu wzywa do tolerancji wobec imigrantów.

Polska nie ma problemu z uchodźcami. Ma problem ze sobą. Z brakiem tolerancji, katolickim fundamentalizmem, nienawiścią do wszelkiej inności, dyskryminacją kobiet, nacjonalistycznymi ciągotami i oczywiście z biedą, która powoduje, że imigranci wcale nie pragną osiedlić się nad Wisłą, co akurat łączy ich z większością Polaków, marzących o wyjeździe ze swojego kraju” - pisze Senyszyn.

Sądząc po wpisie Senyszyn dotyczącym Piotra Dudy tolerancję traktuje ona w sposób typowy dla totalitarnych środowisk lewackich. Dla jednych pogarda i pomiatanie, dla innych przyzwolenie na wszystko. Ale cóż się dziwić. Starość niektórym rozum odbiera...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook