Jedynie prawda jest ciekawa


Semka: zdumiewa naiwność Rajdu Katyńskiego

21.04.2015

Najbardziej wstrząsnęła mną naiwność organizatorów polskiego Rajdu Katyńskiego, którzy widzą w Nocnych Wilkach swoich braci motocyklistów – podkreślił na antenie Radia Wnet Piotr Semka.


Jak zaznaczył Semka, w sprawie reakcji na propozycję rosyjskich „Nocnych Wilków”, przejazdu przez Polskę motocyklową kolumną, zdumiewa wiele rzeczy.

- Wiele powiedziano o niezdecydowaniu polskich władz. Ale rzeczą, która najbardziej mną wstrząsnęła jest zaskakująca naiwność organizatorów polskiego Rajdu Katyńskiego, którzy nagle widzą w Nocnych Wilkach swoich braci motocyklistów – zaznaczył publicysta, który wyjaśnił, że od ludzi zrzeszonych wokół idei Rajdu Katyńskiego spodziewać należało by się większej świadomości.

- Pojawiają się całe ideologie, że „my się z sobą dogadamy”, „jak trzeba to możemy eskortować Nocne Wilki”. Wydawałoby się, że po ludziach którzy deklarują bardzo wyraźną świadomość patriotyczną można byłoby spodziewać się czegoś więcej niż tylko takiego naiwnego przekonania, że każdy kto jeździ na motocyklu jest baratem polskich motocyklistów jeżdżących do Katynia – dodał Piotr Semka.

- Jeżeli ludzie, którzy wydawałoby się powinni mieć większe wyrobienie polityczne, nie zauważają oczywistego prowokacyjnego charakteru tego wyjazdu, to można zastanowić się jakie w przyszłości jeszcze objawy „naiwności” mogą przyszykować nam motocykliści z Rajdu Katyńskiego – zaznaczył Semka.

mmil/Radio Wnet

[Fot. wPolityce.pl]


Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook