Jedynie prawda jest ciekawa


Semka: W Unii nastąpiła zła zmiana

15.01.2016

Znany publicysta, Piotr Semka, przewiduje, że objęcie Polski kontrolą Unii Europejskiej potrwa bardzo długo i będzie wykorzystywane przez Platformę do pokazywania, że jesteśmy zakałą Europy.

Spodziewam się, że komisarze przyjeżdżający do Polski będą widzieli demonstracje KOD-u. Jednym słowem czeka nas festyn propagandowy dla opozycji – mówi Semka w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Publicysta zwraca uwagę na stosowanie podwójnej miary w ocenie rządów PO i PiS. - Kiedy Platforma wybierała Krajową Radę Radiofonii i Telewizji bez udziału opozycji czy kiedy trzymała opozycję na marginesie w komisji służb specjalnych, nikt na Zachodzie nie bił na alarm. Gdy rządzi prawica, zaczynają padać bardzo ostre słowa – ocenia.

Semka podkreśla, że obóz liberalny zdominował w Polsce kanały kontaktów z Zachodem. - Obóz liberalny korzysta z tego bardzo dobrze. Politycy tacy jak Martin Schulz opierają się na opiniach polityków PO. Słuchają tego, oburzają się i procedura kontrolna jest tego efektem – zauważa w rozmowie z Przemysławem Harczukiem.

I dodaje: - W Unii nastąpiła bardzo niedobra zmiana. Środowiska lewicowo-liberalne dążą do pełnej dominacji. Zmieniają Unię w taki sposób, żeby wybór prawicy był albo niemożliwy, albo wiązał się z poczuciem atmosfery awantury. Zapewne też słyszy pan opinie ludzi: "ja już nie mogę tego znieść. Jak rządzi PiS, to tylko są awantury". To ma służyć dominacji jednej partii, bo skoro jak rządzili poprzednicy, to był spokój, a przez PiS jest awantura, to wpływa to na wybór obywateli.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

PAP/JKUB

[fot. Stefczyk.info/Wikipedia.org]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook