Jedynie prawda jest ciekawa


Semka: W Unii nastąpiła zła zmiana

15.01.2016

Znany publicysta, Piotr Semka, przewiduje, że objęcie Polski kontrolą Unii Europejskiej potrwa bardzo długo i będzie wykorzystywane przez Platformę do pokazywania, że jesteśmy zakałą Europy.

Spodziewam się, że komisarze przyjeżdżający do Polski będą widzieli demonstracje KOD-u. Jednym słowem czeka nas festyn propagandowy dla opozycji – mówi Semka w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Publicysta zwraca uwagę na stosowanie podwójnej miary w ocenie rządów PO i PiS. - Kiedy Platforma wybierała Krajową Radę Radiofonii i Telewizji bez udziału opozycji czy kiedy trzymała opozycję na marginesie w komisji służb specjalnych, nikt na Zachodzie nie bił na alarm. Gdy rządzi prawica, zaczynają padać bardzo ostre słowa – ocenia.

Semka podkreśla, że obóz liberalny zdominował w Polsce kanały kontaktów z Zachodem. - Obóz liberalny korzysta z tego bardzo dobrze. Politycy tacy jak Martin Schulz opierają się na opiniach polityków PO. Słuchają tego, oburzają się i procedura kontrolna jest tego efektem – zauważa w rozmowie z Przemysławem Harczukiem.

I dodaje: - W Unii nastąpiła bardzo niedobra zmiana. Środowiska lewicowo-liberalne dążą do pełnej dominacji. Zmieniają Unię w taki sposób, żeby wybór prawicy był albo niemożliwy, albo wiązał się z poczuciem atmosfery awantury. Zapewne też słyszy pan opinie ludzi: "ja już nie mogę tego znieść. Jak rządzi PiS, to tylko są awantury". To ma służyć dominacji jednej partii, bo skoro jak rządzili poprzednicy, to był spokój, a przez PiS jest awantura, to wpływa to na wybór obywateli.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

PAP/JKUB

[fot. Stefczyk.info/Wikipedia.org]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook