Jedynie prawda jest ciekawa


Sellin: Rząd zachowuje się jak socjaldemokracja

08.04.2015

„Władza, która od ośmiu lat rządzi, nieustannie zwiększa podatki, bo nie zwiększanie kwoty wolnej od opodatkowania, jest zwiększaniem obciążeń dla obywateli” – mówi Jarosław Sellin na antenie Radia Wnet.

„Ten rząd, szedł do władzy pod sztandarem liberalizmu gospodarczego, a zachowuje się jak socjaldemokracja. W Unii Europejskiej jesteśmy na szarym końcu jeśli chodzi o kwotę wolną od podatku. Trzeba skończyć z myśleniem o konkurencyjności w świetle niskich kosztów pracy” – zaznaczył podsumowując osiem lat rządów koalicji PO-PSL.

Z Jarosławem Sellinem, który zasiada w sejmowej komisji spraw zagranicznych, rozmawialiśmy o polskim zaangażowaniu w tworzącym się Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych - w kontaktach gospodarczych z Chinami trzeba pamiętać o aspektach politycznych, tak żeby nie dopuścić do politycznego rozbicia cywilizacyjnej jedności zachodu, to znaczy oderwania Europy od Ameryki. Dla tego powinniśmy przyspieszyć powstawanie wspólnoty ekonomicznej USA z Unią Europejską, która będzie grupować 50 procent światowego PKB.

Gość Poranka Wnet wskazywał na nowe aspekty kampanii wyborczej - lekarze jednoznacznie twierdzą, że pakiet onkologiczny jest niewypałem. „Kolejki wcale się nie zmniejszyły, ani nie jest udzielana intensywniejsza pomoc dla pacjentów. Sami pracownicy służby zdrowia źle postrzegają ten system, który zamienia lekarzy w urzędników i biurokratów. Przez ostanie osiem lat wydać symptomy pogorszania się sytuacji w służbie zdrowia, zwłaszcza, że obecnie premierem jest osoba, które przez klika lat odpowiadała za ten fragment funkcjonowania państwa. Służba zdrowia jest najbardziej palącym problemem zdaniem opinii publicznej – mówił polityk PiS..

Zdaniem Jarosława Sellina kwestie obyczajowe są instrumentalnie wykorzystywane przez sztab Bronisława Komorowskiego w kampanii wyborczej - temat in vitro został odkładany na czas kampanii aby podzielić społeczeństwo na tych radykalnych i racjonalnych. To jest sprytnie pomyślany instrument podziału, bo to jest technika, która pozwala bezpłodnym parom mieć dziecko i to sprawie ogromne zamieszanie w głowach wyborców. Trzeba powiedzieć wprost, że powołujemy jedno życie, ale jednocześnie niszczymy pięć innych istnień ludzkich.


frost / RadioWnet.pl
[Fot. wPolityce]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook