Jedynie prawda jest ciekawa

Sellin: PO chce realizować nasz program

10.05.2017

- W każdej ze spraw, o które pytaliśmy, mamy kapitulację polityków PO - mówi Jarosław Sellin portalowi wPolityce.pl.

Na portalu wPolityce.pl ukazał się wywiad z Jarosławem Sellinem. Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego był pytany o ocenę nowego stanowiska PO w sprawie przyjmowania imigrantów, które jest zbieżne ze stanowiskiem PiS.

- W każdej ze spraw, o które pytaliśmy, mamy kapitulację polityków Platformy Obywatelskiej. W sprawach społecznych wygląda na to, że chcą oni… realizować nasz program, choć wcześniej opowiadali bajki, że te założenia są nie do zrealizowania i nigdy nie będzie na nie pieniędzy. Teraz słyszymy, że będą kontynuować, rozszerzać nasze programy… – odpowiedział poseł PiS.

Polityk PiS zalecił jednak ostrożność wyborcom i opinii publicznej w sprawie deklaracji Platformy Obywatelskiej. - Zalecałbym jednak ostrożność opinii publicznej, jeśli chodzi o wiarę w te deklaracje. W 2011 roku politycy PO zaklinali się na wszelkie świętości, że nie ma potrzeby podwyższania wieku emerytalnego, po czym po prostu to zrobili - i to gwałtownie. Dziś - mimo wypowiedzi w tej sprawie - trzeba przypomnieć niedawne słowa Grzegorza Schetyny, który ocenił, że trzeba ‘urealnić” wiek emerytalny dla kobiet – stwierdził Sellin.

Cały wywiad można przeczytać na portalu wPolityce.pl.

[fot. youtube.com TV Republika]

ems/wPolityce.pl

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook