Jedynie prawda jest ciekawa


Sejmowa komisja edukacji dla Ruchu Palikota?

17.11.2011

Klub Ruchu Palikota zaproponował Artura Bramorę na szefa sejmowej komisji edukacji, nauki i młodzieży oraz Macieja Mroczka na szefa komisji regulaminowej i spraw poselskich. - To zapowiedź zaostrzenia wojny światopoglądowej – mówi portalowi Stefczyk.info publicysta Stanisław Janecki.

Ugrupowanie będzie miało również wiceprzewodniczących w innych komisjach sejmowych. Rozenek mówił wcześniej, że chodzi m.in. o komisje: administracji i spraw wewnętrznych oraz sprawiedliwości i praw człowieka.

Po co Ruchowi Palikota są potrzebne komisja edukacji, nauki i młodzieży oraz komisja regulaminowa i spraw poselskich? Zapytaliśmy Stanisława Janeckiego:

Obie te ważne komisje pozwalają bowiem toczyć nieustanną wojnę światopoglądową a także z posłami, w tym wypadku opozycji – mówi Stanisław Janecki, publicysta.

Jak wyjaśnia, w pierwszej z nich Ruch Palikota będzie mógł toczyć walkę z religią w szkolnictwie, forsować kwestie związane z seksualnością oraz promować homoseksualizm.

Jeśli Tusk chce, aby ta wojna się toczyła i przy okazji przysłaniała w mediach kwestie gospodarcze i administracyjne, z którymi ma problemy rząd, to poprze Palikota – dodaje.

Można by spytać, po co Palikotowi komisja regulaminowa i spraw poselskich dotycząca m.in. odpowiedzialności karnej posłów. Ano na przykład po to, aby walczyć z ludźmi IV RP, m.in. z Mariuszem Kamińskim, b. szefem CBA, przeciwko któremu toczy się postępowanie, ale także i z Jarosławem Kaczyńskim. Obserwowalibyśmy tu nieustanną zadymę i nieustanne czepianie się opozycji – uważa Janecki i dodaje: - Jeśli taki wybór zaakceptuje większość PO, to znaczy, że chce wojować z PiS-em za pomocą komisji”, a tego jeszcze nie było – stwierdza.

RoJ

[fot. PAP/Grzegorz Jakubowski]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook