Jedynie prawda jest ciekawa


Seans nienawiści Olejnik-Wałęsa!

09.12.2014

"Trzeba zorganizować kontrmarsz, bo Kaczyński podpala Polskę!"

Poranne (zresztą wieczorne również...) rozmowy Moniki Olejnik z politykami to naprawdę wzorowy przykład szczucia na opozycję. Prowadząca rozmowę w Radiu Zet odpytywała dziś Lecha Wałęsę, choć "odpytywała" to delikatne słowo, bo pani redaktor co chwila próbowała wyciągnąć od byłego prezydenta coraz ostrzejsze słowa skierowane wobec Prawa i Sprawiedliwości i Jarosława Kaczyńskiego. "To jest poważna sprawa, to nie jest ten termin! Zajmijmy się problemami. Kaczyński to bardzo niepoważny człowiek, wykorzystuje wszystko, by dołożyć Polsce, by ją zohydzić i by Polsce przeszkodzić w budowaniu!" - ekscytował się Lech Wałęsa, komentując zaplanowany na 13 grudnia marsz w obronie demokracji i wolności mediów.

To pani redaktor nie wystarczało, więc dopytywała Wałęsę, czy Kaczyński chce podpalić Polskę, bo tak uważa przecież Stefan Niesiołowski, a on wie najlepiej. Wałęsa oczywiście się zgodził i poszedł dalej ku uciesze Olejnik. "Gdybym miał więcej siły, to zaproponowałbym kontrmarsz - a myślę, że rozsądnych ludzi jest więcej. Trzeba to doprowadzić do konfrontacji i się policzyć!" - złościł się Wałęsa na falach radia zet.

Przyznał, że nie dziwi się Jerzemu Urbanowi, który głosuje na Platformę, dziwi się za to Kaczyńskiemu, który porównał Kopacz do Urbana właśnie. "To jest tak chore i niepoważne, że jestem obrażony, obrzydzony i nie wiem, co powiedzieć. Urban wspiera Platformę? Na kogoś trzeba głosować… Jak się ma taką propozycję jak Kaczyńskich, to nie ma wyjścia!" - pieklił się Wałęsa.

Zatem u Olejnik jak zwykle... Szczucie na Kaczyńskich i PiS, byle ostrzej, byle mocniej, byle bardziej bezczelnie. Aż szkoda, że były prezydent tak łatwo dał się zaciągnąć do tej imprezy...

LL, radiozet

Warto poczytać

 1. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 2. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 3. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 4. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 5. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 6. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

 7. 1270raszizma 05.02.2018

  Witamy w krainie absurdu. Dziennikarz został oskarżony o rasizm, bo molestował tylko białe kobiety

  Uważaj kogo molestujesz, bo przyprawią ci łatkę ksenofoba – kampania #metoo chyba osiągnęła właśnie punkt krytyczny

 8. israel231012018 02.02.2018

  Premier Izraela: Hitler nie chciał mordować Żydów

  Hitler wcale nie chciał mordować Żydów - to nie wyznania leśnych komediantów-neonazistów, świętujących kolejną rocznicę urodzin swojego wodza, czy nawet działaczy niemieckiej partii NPD

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook