Jedynie prawda jest ciekawa


Seans nienawiści Olejnik-Wałęsa!

09.12.2014

"Trzeba zorganizować kontrmarsz, bo Kaczyński podpala Polskę!"

Poranne (zresztą wieczorne również...) rozmowy Moniki Olejnik z politykami to naprawdę wzorowy przykład szczucia na opozycję. Prowadząca rozmowę w Radiu Zet odpytywała dziś Lecha Wałęsę, choć "odpytywała" to delikatne słowo, bo pani redaktor co chwila próbowała wyciągnąć od byłego prezydenta coraz ostrzejsze słowa skierowane wobec Prawa i Sprawiedliwości i Jarosława Kaczyńskiego. "To jest poważna sprawa, to nie jest ten termin! Zajmijmy się problemami. Kaczyński to bardzo niepoważny człowiek, wykorzystuje wszystko, by dołożyć Polsce, by ją zohydzić i by Polsce przeszkodzić w budowaniu!" - ekscytował się Lech Wałęsa, komentując zaplanowany na 13 grudnia marsz w obronie demokracji i wolności mediów.

To pani redaktor nie wystarczało, więc dopytywała Wałęsę, czy Kaczyński chce podpalić Polskę, bo tak uważa przecież Stefan Niesiołowski, a on wie najlepiej. Wałęsa oczywiście się zgodził i poszedł dalej ku uciesze Olejnik. "Gdybym miał więcej siły, to zaproponowałbym kontrmarsz - a myślę, że rozsądnych ludzi jest więcej. Trzeba to doprowadzić do konfrontacji i się policzyć!" - złościł się Wałęsa na falach radia zet.

Przyznał, że nie dziwi się Jerzemu Urbanowi, który głosuje na Platformę, dziwi się za to Kaczyńskiemu, który porównał Kopacz do Urbana właśnie. "To jest tak chore i niepoważne, że jestem obrażony, obrzydzony i nie wiem, co powiedzieć. Urban wspiera Platformę? Na kogoś trzeba głosować… Jak się ma taką propozycję jak Kaczyńskich, to nie ma wyjścia!" - pieklił się Wałęsa.

Zatem u Olejnik jak zwykle... Szczucie na Kaczyńskich i PiS, byle ostrzej, byle mocniej, byle bardziej bezczelnie. Aż szkoda, że były prezydent tak łatwo dał się zaciągnąć do tej imprezy...

LL, radiozet

Warto poczytać

 1. 1270hannalis 25.05.2018

  Jaki mąż, taka i żona. Jedyna Pasja Hanny Lis, to ataki na prezydenta?

  Hanna Lis bardzo chętnie bierze przykład z męża i podobnie, jak on, zamieniła swój profil na Twitterze w antypisowską tubę. Ze szczególnym zacięciem była prezenterka Teleexpressu atakuje prezydenta Andrzeja Dudę

 2. engelking17052018 17.05.2018

  Quo vadis „Dobra zmiano”? Pół miliona dotacji na finansowanie antypolonizmu!

  Ponad pół miliona dotacji na badania, których celem jest „opowiedzenie na nowo” problematyki postaw Polaków wobec Zagłady.

 3. 1270samiswoi 15.05.2018

  Jacek Saryusz-Wolski nokautuje Schetynę i Petru

  Tę scenę z filmu „Sami Swoi” chyba każdy pamięta. Internauci bez litości wykorzystali fragment filmu, by zdemaskować działania obecnej opozycji. Niniejszy mem śmieszy, ale niestety jest w nim też jest coś niezwykle smutnego i bolesnego. Współczesna Targowica.

 4. 1270Liswscieklak 15.05.2018

  Tomasz Lis znowu odleciał i pluje jadem. Opętał go Niesiołowski?

  Choć Tomasz Lis systematycznie udowadnia, że ma ogromny problem z opanowaniem emocji i dla własnego dobra powinien już dawno zostać odcięty od internetu (głównie portali społecznościowych), jego bliscy i współpracownicy zdają się tego nie zauważać.

 5. 1270danielolbrychski 10.05.2018

  Jak oni nienawidzą PiS. Olbrychski i Janda, agitują na rzecz Marszu Platformy

  Niechęć części tzw. środowiska artystów i elit III RP do obecnej ekipy rządowej nie jest tajemnicą, o czym sami „demiurdzy” i dzieci dziewięciu muz mówią otwarcie i często.

 6. 1270adamowiczgdans 10.05.2018

  Tak Paweł Adamowicz walczy z polityczna konkurencją. Armia trolli na żądanie prezydenta miasta

  Czy to możliwe, że włodarz tysiącletniego grodu nad Motławą, zarządzający aglomeracją liczącą blisko pół miliona mieszkańców, szczuje ludzi przeciwko swoim politycznym konkurentom?

 7. 1270uhadacz 10.05.2018

  "Zaplute mordy", "krzywe ryje" i zapach PiS-uaru, to mowa miłości opozycji

  O tym, że tzw. obrońcy demokracji nie słyną z tolerancji nikogo nie musimy przekonywać. Inna rzecz, że w ich szeregach agresja narasta w tempie geometrycznym

 8. 1270alejaja 09.05.2018

  Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska rzuca mięsem w Parlamencie Europejskim

  Myślicie, że ciepła posadka w Komisji Europejskiej zmieniła jej język? Nic z tych rzeczy.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook