Jedynie prawda jest ciekawa


Ścigaj: PO liczy na krótką pamięć Polaków

10.05.2017

- PO dawno straciła wiarygodność i liczy tylko i wyłącznie na krótką pamięć Polaków - oceniła w TVP Info poseł Agnieszka Ścigaj z Kukiz ‘15.

Posłanka Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj skomentowała w TVP Info propozycję debat telewizyjnych PO kontra PiS.

- Platforma Obywatelska dawno straciła wiarygodność i liczy tylko i wyłącznie na krótką pamięć Polaków — oceniła poseł Agnieszka Ścigaj z Kukiz ‘15.

Na wtorkowej konferencji Platforma Obywatelska miała odpowiedzieć na zadane, również na konferencji prasowej pytania o program. W ubiegłym tygodniu rzeczniczka PiS Beata Mazurek, zwracając się przez media do przedstawicieli Platformy, pytała o podwyższenie wieku emerytalnego, likwidację lub ograniczenie programu 500 plus, deklarację likwidacji IPN i CBA oraz kwestię imigrantów.

- To jest żart z demokracji. Miejscem publicznej debaty jest Sejm. To w Sejmie, w komisjach powinniśmy rozmawiać merytorycznie, a nie w telewizji. Politykom jednego i drugiego ugrupowania pomyliły się chyba miejsca pracy, może chcą pracować w telewizji — skomentowała w TVP Info posłanka Ścigaj.

Platforma Obywatelska zamiast odpowiedzieć na pytania, zaproponowała serię telewizyjnych debat, w których mieliby się zmierzyć przedstawiciele polskiego rządu oraz gabinetu cieni powołanego przez Platformę. Rozmowy dotyczyłyby między innymi gospodarki, spraw zagranicznych i bezpieczeństwa.

- Chodzi o to, żeby budować przekaz emocjonalny, pokazać, że są mocno wygadani. Pomyliła im się rola polityka i celebryty — skomentowała posłanka Kukiz’15.

- Platforma Obywatelska liczy na bardzo krótką pamięć Polaków. Zachowanie polityków tej partii to żartowanie z demokracji i czysty populizm — mówiła Agnieszka Ścigaj.

Platforma Obywatelska dawno straciła wiarygodność i liczy tylko i wyłącznie na krótką pamięć Polaków. Myślę, że się przeliczy, przeliczyła i tak naprawdę o każdych tych zmieniających się poglądach, zmieniających się obietnicach możemy mówić tylko w kategoriach czystego populizmu i chęci zdobywania kolejnych naiwnych osób — podkreśliła.

W ten sposób posłanka Kukiz’15 w ten sposób odniosła do wczorajszych słów Grzegorza Schetyny, czy jest za przyjęciem uchodźców do Polski, który powiedział: Platforma nie jest za przyjęciem uchodźców.

- Jestem za tym, by nie przyjeżdżali do Polski — dodał Schetyna.

[fot. youtube.com TV Republika]

ems/TVP Info

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook