Jedynie prawda jest ciekawa


Sasin: Sejm został zamieniony w swego rodzaju cyrk

29.12.2016

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Sasin stwierdził na antenie Telewizji Republika, że opozycja zamieniła Sejm w cyrk. -Za chwilę Sylwester, być może na sali sejmowej zostanie urządzona potańcówka?- pytał poseł.

I dodał: -To wszystko przekroczyło już wszelkie granice, które dawno mieściły nam się w głowie. Mamy taką opozycję, mam nadzieję, że obywatele to ocenią- stwierdził Sasin. Tematem rozmowy była m. in. okupacja Sejmu przez PO i Nowoczesną. -To byłoby może i śmieszne, gdyby nie fakt, że dzieje się w polskim parlamencie i przez to jest smutne, bo pokazuje, że powaga naszego państwa, bo Sejm, jako instytucja jest pewną emanacją państwa, naszego systemu władzy, polskiej demokracji- powiedział Sasin.

-Sejm został zamieniony w swego rodzaju cyrk. To, co pokazują media w ostatnim czasie, posłankę śpiewającą z mównicy sejmowej, kogoś innego, kto udaje lektora zapowiadającego pogodę- dodał. Poseł PiS zaznaczył, że "sam widział 16 grudnia posłów PO z obłędem w oczach, biegających i podstawiających nam, posłom PiS, telefony komórkowe, żeby kręcić z bliska twarze". -To były zachowania, które nie licują z powagą parlamentu. Zastanawiam się, co będzie dalej- powiedział Sasin. 

Poseł zwrócił także uwagę na fakt, że to nie jest żaden protest o demokrację, jak chcą nasz przekonać. -To jest protest, który ma doprowadzić do zdobycia władzy czy zakwestionowania wyników wyborów. W Polsce mamy sytuację taką, że ci, którzy te wybory przegrali, chcieliby je w nieskończoność powtarzać, aż do momentu, w którym wygrają- mówił Sasin. -Trafnie podsumowała to, mówiąc to publicznie, Ewa Kopacz, która powiedziała, że "sytuacja w Polsce jest sytuacją nienormalną, bo rządzą oni". Czyli – jak rozumiem – normalnie jest wtedy, kiedy rządzi PO, a kiedy wygra te wybory ktoś inny, to od razu mamy sytuację nienormalną i trzeba protestować- podsumował poseł PiS. 

fot.[Fratria]

pc/TV Republika

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook