Jedynie prawda jest ciekawa


Sasin: Sejm został zamieniony w swego rodzaju cyrk

29.12.2016

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Sasin stwierdził na antenie Telewizji Republika, że opozycja zamieniła Sejm w cyrk. -Za chwilę Sylwester, być może na sali sejmowej zostanie urządzona potańcówka?- pytał poseł.

I dodał: -To wszystko przekroczyło już wszelkie granice, które dawno mieściły nam się w głowie. Mamy taką opozycję, mam nadzieję, że obywatele to ocenią- stwierdził Sasin. Tematem rozmowy była m. in. okupacja Sejmu przez PO i Nowoczesną. -To byłoby może i śmieszne, gdyby nie fakt, że dzieje się w polskim parlamencie i przez to jest smutne, bo pokazuje, że powaga naszego państwa, bo Sejm, jako instytucja jest pewną emanacją państwa, naszego systemu władzy, polskiej demokracji- powiedział Sasin.

-Sejm został zamieniony w swego rodzaju cyrk. To, co pokazują media w ostatnim czasie, posłankę śpiewającą z mównicy sejmowej, kogoś innego, kto udaje lektora zapowiadającego pogodę- dodał. Poseł PiS zaznaczył, że "sam widział 16 grudnia posłów PO z obłędem w oczach, biegających i podstawiających nam, posłom PiS, telefony komórkowe, żeby kręcić z bliska twarze". -To były zachowania, które nie licują z powagą parlamentu. Zastanawiam się, co będzie dalej- powiedział Sasin. 

Poseł zwrócił także uwagę na fakt, że to nie jest żaden protest o demokrację, jak chcą nasz przekonać. -To jest protest, który ma doprowadzić do zdobycia władzy czy zakwestionowania wyników wyborów. W Polsce mamy sytuację taką, że ci, którzy te wybory przegrali, chcieliby je w nieskończoność powtarzać, aż do momentu, w którym wygrają- mówił Sasin. -Trafnie podsumowała to, mówiąc to publicznie, Ewa Kopacz, która powiedziała, że "sytuacja w Polsce jest sytuacją nienormalną, bo rządzą oni". Czyli – jak rozumiem – normalnie jest wtedy, kiedy rządzi PO, a kiedy wygra te wybory ktoś inny, to od razu mamy sytuację nienormalną i trzeba protestować- podsumował poseł PiS. 

fot.[Fratria]

pc/TV Republika

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook