Jedynie prawda jest ciekawa


Sasin: PO niczym spychacz

03.09.2015

„Idzie przez Polskę i zagarnia tych, którzy chcą przedłużyć swój byt polityczny”.

Jacek Sasin krytykuje ostatnie polityczne transfery, jakie miały miejsce w Platformie Obywatelskiej. „Prawdziwa polityka ma to do siebie, że ludzie łączą się ze sobą ze względu na jakieś poglądy, program. Widać, że w PO nie ma dzisiaj idei czy programu” – mówił w Telewizji Republika poseł PiS.

Jacek Sasin oceniał Radę Krajową Platformy Obywatelskiej, na której premier Kopacz zaprezentowała "nowe" twarze na listach wyborczych partii. Z list PO wystartują między innymi – Michał Mazowiecki, Ludwik Dorn i Grzegorz Napieralski.

Jak mówił Sasin, przechodzenie na kilka tygodni przez wyborami do Platformy ma na celu "przedłużenie bytu politycznego kandydatów". „Te osoby, które przychodzą (do PO - red.) nie mają nic wspólnego z Platformą” – mówił, wskazując na zebranie w szeregach jednego ugrupowania takich polityków jak Roman Giertych, Ludwik Dorn, Grzegorz Napieralski i Bartosz Arłukowicz.

Sasin zwróci uwagę, że straszenie rządami PiS-u traci sens, kiedy w szeregach partii rządzącej pojawia się coraz więcej polityków Prawa i Sprawiedliwości. Ludwik Dorn był wicepremierem w rządzie PiS. „Przeciętny człowiek, który głosował na PO kiedy teraz widzi te transfery to zastanawia się czy warto jest oddać głos na ta partię” – dodał.

TK,TelewizjaRepublika.pl
[Fot. wPolityce.pl/ansa]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook