Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Sasin: Kopacz chce wciągnąć prezydenta w kampanię

27.09.2015

Apelowałbym do pani premier, żeby się tak na siłę nie próbowała do pana prezydenta Andrzeja Dudy wprosić. Chodzi o wciągnięcie prezydenta w kampanię wyborczą – oceniał Jacek Sasin.

W programie TVP Info Marcin Kierwiński i Jacek Sasin komentowali brak spotkania między premier Ewą Kopacz oraz prezydentem Andrzejem Dudą.

- Widocznie pan prezydent uznaje, że to spotkanie dzisiaj jest mu do niczego niepotrzebne - odparł poseł PiS. - Pan prezydent ma prawo spotykać się z kim chce – zauważył. - Spotykał się z ministrami tego rządu - panem Siemoniakiem, panem Schetyną, ostatnio z panią Piotrowską (…). Widocznie te spotkania panu prezydentowi wystarczają - ocenił.

Jacek Sasin podkreślił, że Andrzej Duda nie da się sprowokować.

- Ja bym apelował do pani premier, żeby się tak na siłę nie próbowała do tego pana prezydenta wprosić. Bo ja rozumiem intencje pani premier. One są jasne, czytelne. Chodzi o wciągnięcie pana prezydenta dzisiaj w kampanię wyborczą. Pani premier robi wszystko, żeby atakiem na pana prezydenta sprowokować. Andrzej Duda nie da się sprowokować. Nie da się wciągnąć w kampanię wyborczą - deklarował polityk.

Z kolei szef sztabu wyborczego PO Marcin Kierwiński ocenił, że stwierdzenie o wpraszaniu się szefowej rządu do Pałacu Prezydenckiego jest nieprawdziwe, a słowa Sasina i wypowiedzi innych polityków PiS określił mianem „buty i arogancji”. - To jest normalne w demokratycznym kraju, że najwyżsi urzędnicy państwowi spotykają się ze sobą - powiedział.

TVP.info/mmil

[Fot. wPolityce.pl]


Warto poczytać

 1. rozenek 26.03.2017

  Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

  Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

 2. tyggg 26.03.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” publicyści demaskują, jak daleko posunęła się ingerencja przedstawicieli zagranicznych podmiotów w serwowany Polakom przekaz medialny.

 3. wawrzyk-stefek 25.03.2017

  Prof. Wawrzyk: Deklaracja Rzymska sukcesem Polski

  Deklaracja Rzymska jest sukcesem Polski - uważa politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk. Ale - jak podkreśla - jest to dokument bardzo ogólny, otwierający dopiero pole do rozmów.

 4. semkasalondzienn2503 25.03.2017

  Semka: "PO jak wampir wysysa ciało Nowoczesnej"

  "Opozycja zakłada, że  ugra coś na tym paliwie europejskim".

 5. piecha-stefff 25.03.2017

  Piecha o sieci szpitali: Nie możemy spodziewać się rewolucji

  Nie możemy spodziewać tego, że nagle służba zdrowia zacznie działać, jak w Holandii.

 6. kosinknknm 24.03.2017

  Kosiniak: PSL zapłacił ogromną cenę za koalicję z PO

  - Kiedy byliśmy w koalicji z Platformą udało nam się zablokować przynajmniej część liberalnych zapędów PO - przekonywał w rozmowie z portalem wPolityce.pl prezes PSL.

 7. shaded 24.03.2017

  Miriam Shaded: Korwin mnie zawiódł

  "Janusz Korwin Mikke mając za sobą wspaniałe idee, przetrwonił wielkie poparcie".

 8. cejro-stefff 24.03.2017

  Cejrowski o Merkel: Wielka baba nie upilnowała Holandii

  Wojciech Cejrowski o konflikcie na linii Ankara-Haga.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook