Jedynie prawda jest ciekawa


Sasin: Komorowski nie ma nic do zaoferowania

23.03.2015

Bronisław Komorowski nie ma niczego do zaoferowania Polakom, nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Znowu mamy do czynienia ze straszeniem PiS-em - stwierdził Jacek Sasin, poseł PiS, w TV Republika -komentując tekst Bronisława Komorowskiego na łamach "Gazety Wyborczej".

 Kandydat PO na prezydenta w artykule napisał o podziale na Polskę Racjonalną i Polskę Radykalną. 

Czytaj więcej: „Potrzebujemy dialogu, a nie zaciśniętych pięści, agresji i wyzwisk na wiecach”. Komorowski wzywa do zgody, a w gazecie Michnika obraża kontrkandydatów i Polaków"


"Spór polityczny to istota demokracji. Kwestionowanie tego, to kwestionowanie podstawowych zasad demokracji" – stwierdził Jacek Sasin. – "Podział na Polskę Radykalną i Polskę Racjonalną to właśnie dzielenie Polaków, wpychanie ich w jakieś dwa obozy" – tłumaczył. Jego zdaniem jest to podział nieprawdziwy.

"Bronisław Komorowski nie ma niczego do zaoferowania Polakom, nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Znowu mamy do czynienia ze straszeniem PiS-em"– ocenił polityk.

"Wszyscy starają się utrzymać zgodę i bezpieczeństwo, ale pytanie, jak prezydent Komorowski to osiąga? Na arenie międzynarodowej jesteśmy słabi, natomiast wewnątrz kraju pan prezydent nigdy nie starał się utrzymać zgody" – przypominał poseł PiS. 

"Zgoda i bezpieczeństwo to dziś Andrzej Duda, hasła Komorowskiego to zwykła propaganda" – dodał Jacek Sasin.

ansa/TV Republika

Zobacz całą rozmowę:

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook