Jedynie prawda jest ciekawa

Sasin: Komorowski nie ma nic do zaoferowania

23.03.2015

Bronisław Komorowski nie ma niczego do zaoferowania Polakom, nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Znowu mamy do czynienia ze straszeniem PiS-em - stwierdził Jacek Sasin, poseł PiS, w TV Republika -komentując tekst Bronisława Komorowskiego na łamach "Gazety Wyborczej".

 Kandydat PO na prezydenta w artykule napisał o podziale na Polskę Racjonalną i Polskę Radykalną. 

Czytaj więcej: „Potrzebujemy dialogu, a nie zaciśniętych pięści, agresji i wyzwisk na wiecach”. Komorowski wzywa do zgody, a w gazecie Michnika obraża kontrkandydatów i Polaków"


"Spór polityczny to istota demokracji. Kwestionowanie tego, to kwestionowanie podstawowych zasad demokracji" – stwierdził Jacek Sasin. – "Podział na Polskę Radykalną i Polskę Racjonalną to właśnie dzielenie Polaków, wpychanie ich w jakieś dwa obozy" – tłumaczył. Jego zdaniem jest to podział nieprawdziwy.

"Bronisław Komorowski nie ma niczego do zaoferowania Polakom, nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Znowu mamy do czynienia ze straszeniem PiS-em"– ocenił polityk.

"Wszyscy starają się utrzymać zgodę i bezpieczeństwo, ale pytanie, jak prezydent Komorowski to osiąga? Na arenie międzynarodowej jesteśmy słabi, natomiast wewnątrz kraju pan prezydent nigdy nie starał się utrzymać zgody" – przypominał poseł PiS. 

"Zgoda i bezpieczeństwo to dziś Andrzej Duda, hasła Komorowskiego to zwykła propaganda" – dodał Jacek Sasin.

ansa/TV Republika

Zobacz całą rozmowę:

Warto poczytać

 1. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 2. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 3. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 4. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 5. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 6. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 7. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook