Jedynie prawda jest ciekawa

Saramonowicz kpi ze Środy

19.01.2015

„Dla niej Ziemia też mogłaby być płaska, gdyby zadecydował o tym Kongres Kobiet”.

Andrzej Saramonowicz i Magdalena Środa nie szczędzą sobie zgryźliwych uwag. Między zwolennikami postępu doszło do sporu dotyczącego kandydatki SLD na prezydenta, Magdaleny Ogórek.

Saramonowicz, biorąc w obronę Ogórek, zaatakował Magdalenę Środę. „Pani Środa jest trochę jak ksiądz Oko czy Janusz Korwin-Mikke, tylko w drugą stronę. Dla niej Ziemia też mogłaby być płaska, gdyby zadecydował o tym Kongres Kobiet” - kpił reżyser w „GW”.

Środa uznała, że najbardziej dopiecze Saramonowiczowi, gdy da mu do zrozumienia, że jest przy niej nikim. „Nie wiem, kim jest pan Saramonowicz i trochę szkoda mi czasu na szukanie jego sylwetki w internecie. Dziennikarz? Celebryta? Niedoszły polityk? Nie wiem, ale wiedza ta mnie z pewnością nie ubogaci” - stwierdziła działaczka.

Na reakcję Saramonowicza nie trzeba było czekać długo. Postanowił on przedstawić się Środzie. Zaczął od tego, że przez kilka miesięcy pisali felietony do sąsiadujących ze sobą rubryk w tygodniku „Wprost”. „Oczywiście nie mam ambicji, by marzyć, że je Pani czytała, ale wydaje mi się, że można się było przynajmniej zorientować, że nasze nazwiska stoją obok siebie na szpaltach i w redakcyjnej stopce. Taka spostrzegawczość - ośmielę się nazwać ją: elementarną - nie przekracza możliwości nawet średnio rozgarniętego umysłu, a co dopiero tak wielowymiarowego, jak ten należący do Pani” - napisał Saramonowicz.

Zapewnił Magdalenę Środę, że również jest „zaprzysięgłym feministą”. „Od odpowiadania na inwektywy pod moim adresem zawarte w Pani tekście proszę mnie uprzejmie zwolnić. Odmiennie niż Pani, nie lubię publicznych igrzysk, które mają na celu dowiedzenie, czyj penis dłuższy. By wykazać, jak miękko i po kobiecemu jestem koncyliacyjny, od razu przyznaję, że Pani” - zakończył Andrzej Saramonowicz.

Jak widać poziom dyskusji i rozmów na lewicy jest wybitny...

TK,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook