Jedynie prawda jest ciekawa

Samoobrona wspomina Leppera

10.08.2015

Zbigniew Stonoga twierdzi, że lider Samoobrony został zamordowany. Czy dowiemy się prawdy?

9 sierpnia w Warszawie działacze Samoobrony uczcili pamięć po zmarłym liderze partii. Andrzej Lepper zginął w 2011 roku. Jego śmierć do dziś jest owiana tajemnicą.

Pamięć o Lepperze działacze partii uczcili marszem, jaki przeszedł ulicami stolicy. Pochód wyruszył spod Sejmu, zaś zakończył się pod tablicą upamiętniającą Andrzeja Leppera.

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku. Polityka znaleziono w jego gabinecie. Oficjalnie prokuratura uznała, że popełnił samobójstwo, ale od początku ta wersja budzi wątpliwości. Wiele osób sądzi, że Lepper mógł zostać zamordowany. Ponoć bał się czegoś, a w dniu śmierci zachowywał się, jakby był przestraszony. Niestety sekcja zwłok została przeprowadzona dopiero po kilku dniach, co wykluczyło możliwość sprawdzenia, czy Lepper nie został jednak zamordowany.

W ocenie kontrowersyjnego przedsiębiorcy Zbigniewa Stonogi lider Samoobrony nie popełnił samobójstwa. Z jego relacji wynika, że Lepper został zabity, a dowody na to pokazano podczas sekcji zwłok. Stonoga wskazywał, że świadkowie sekcji Leppera również zginęli bądź mają problemy ze służbami.

Czy dowiemy się prawdy o śmierci Andrzeja Leppera?

ez
[Fot. Łódzka Samoobrona]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook