Jedynie prawda jest ciekawa


Sakiewicz: Szansa na wyjaśnienie zamachu 10/04

23.07.2014

"Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki".

"Rubikon został już przekroczony. "To, co się dzieje, jest dobrą szansą na wyjaśnienie zamachu na polski samolot z prezydentem na pokładzie. USA mają szansę na pozyskanie znacznej części społeczeństwa polskiego, w taki czy inny sposób, ujawniając swoje informacje w tej sprawie" - pisze Tomasz Sakiewicz w najnowszym numerze "Gazety Polskiej".

Redaktor naczelny "GaPola" przekonuje, że zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą jest szansą na poruszenie na międzynarodowym forum sprawy katastrofy smoleńskiej. Zdaniem Sakiewicza musimy jednak zmienić przywództwo, które będzie w stanie nawiązać sojusz z USA i Ukrainą. 

"Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki bez zgody prorosyjskiego Berlina. (...) Czekają nas trudne lata, ale po pewnym czasie wyjdziemy z tego wzmocnieni jako ważny podmiot międzynarodowej polityki" - czytamy. 

W opinii Sakiewicza jesteśmy ofiarami agresji ze strony rosyjskiej przynajmniej pod kątem informacyjnym. "Bezpośrednia agresja militarna Kremla skupiła się na innych krajach i na razie omija Polskę. Czas względnego pokoju w Europie się kończy i musimy przygotować się na każdy wariant" - zaznacza. 

wwr, Gazeta Polska

YT

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki bez zgody prorosyjskiego Berlina.

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook