Jedynie prawda jest ciekawa

Sakiewicz: Szansa na wyjaśnienie zamachu 10/04

23.07.2014

"Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki".

"Rubikon został już przekroczony. "To, co się dzieje, jest dobrą szansą na wyjaśnienie zamachu na polski samolot z prezydentem na pokładzie. USA mają szansę na pozyskanie znacznej części społeczeństwa polskiego, w taki czy inny sposób, ujawniając swoje informacje w tej sprawie" - pisze Tomasz Sakiewicz w najnowszym numerze "Gazety Polskiej".

Redaktor naczelny "GaPola" przekonuje, że zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą jest szansą na poruszenie na międzynarodowym forum sprawy katastrofy smoleńskiej. Zdaniem Sakiewicza musimy jednak zmienić przywództwo, które będzie w stanie nawiązać sojusz z USA i Ukrainą. 

"Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki bez zgody prorosyjskiego Berlina. (...) Czekają nas trudne lata, ale po pewnym czasie wyjdziemy z tego wzmocnieni jako ważny podmiot międzynarodowej polityki" - czytamy. 

W opinii Sakiewicza jesteśmy ofiarami agresji ze strony rosyjskiej przynajmniej pod kątem informacyjnym. "Bezpośrednia agresja militarna Kremla skupiła się na innych krajach i na razie omija Polskę. Czas względnego pokoju w Europie się kończy i musimy przygotować się na każdy wariant" - zaznacza. 

wwr, Gazeta Polska

YT

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki bez zgody prorosyjskiego Berlina.
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook