Jedynie prawda jest ciekawa


Sakiewicz: Szansa na wyjaśnienie zamachu 10/04

23.07.2014

"Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki".

"Rubikon został już przekroczony. "To, co się dzieje, jest dobrą szansą na wyjaśnienie zamachu na polski samolot z prezydentem na pokładzie. USA mają szansę na pozyskanie znacznej części społeczeństwa polskiego, w taki czy inny sposób, ujawniając swoje informacje w tej sprawie" - pisze Tomasz Sakiewicz w najnowszym numerze "Gazety Polskiej".

Redaktor naczelny "GaPola" przekonuje, że zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą jest szansą na poruszenie na międzynarodowym forum sprawy katastrofy smoleńskiej. Zdaniem Sakiewicza musimy jednak zmienić przywództwo, które będzie w stanie nawiązać sojusz z USA i Ukrainą. 

"Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki bez zgody prorosyjskiego Berlina. (...) Czekają nas trudne lata, ale po pewnym czasie wyjdziemy z tego wzmocnieni jako ważny podmiot międzynarodowej polityki" - czytamy. 

W opinii Sakiewicza jesteśmy ofiarami agresji ze strony rosyjskiej przynajmniej pod kątem informacyjnym. "Bezpośrednia agresja militarna Kremla skupiła się na innych krajach i na razie omija Polskę. Czas względnego pokoju w Europie się kończy i musimy przygotować się na każdy wariant" - zaznacza. 

wwr, Gazeta Polska

YT

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Dzisiaj mamy fatalny rząd, który nie jest w stanie prowadzić samodzielnie polityki bez zgody prorosyjskiego Berlina.

Warto poczytać

 1. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook