Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Sąd: Turowski funkcjonariuszem SB!

04.12.2015

Sąd znów przyznał, że Tomasz Turowski był funkcjonariuszem SB. Co robił w Smoleńsku?

Tomasz Turowski kolejny raz usłyszał, że był funkcjonariuszem SB. Sąd oddalił pozew Turowskiego przeciwko dziennikarzowi Mariuszowi Majewskiemu. Dziennikarz został oskarżony o zniesławienie Turowskiego.

"Sąd po raz kolejny przyznał, że Tomasz Turowski był funkcjonariuszem SB i basta!" – napisał Majewski na swoim Twitterze. Wcześniej Turowski oskarżał o zniesławienie Cezarego Gmyza, sprawa również skończyła się wyrokiem na niekorzyść człowieka SB.

„Jak sąd to orzekł to tak jest! :) albo inaczej: prawda sądowa zbiegła się z historyczną” - napisał komentując tę sprawę prof. Sławomir Cenckiewicz.

Tomasz Turowski, były funkcjonariusz SB, działał m.in. na odcinku watykańskim, działał jako nielegał w czasie PRL-u. Potem również w służbach III RP. Co zaskakujące na kilka miesięcy przed tragedią smoleńską został wysłany na placówkę do Moskwy. Był obecny w Smoleńsku 10 kwietnia. Jako jeden z urzędników brał udział w przygotowaniach lotu do Smoleńska. Był również obecny na płycie lotniska, gdy na miejsce tragedii przybył Jarosław Kaczyński, a także Donald Tusk. Do dziś nie wiadomo, z jakiego powodu miał tak wiele do powiedzenia ws. smoleńskich, a także czy nie realizował jakiejś misji...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 2. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 3. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 4. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 5. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 6. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 7. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

 8. zimek 27.05.2017

  Ziemkiewicz: W cywilizowanym państwie Szubartowicze rozrzucają gnój na polach

  Rafał Ziemkiewicz punktuje byłego dziennikarza Polskiego Radia.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook