Jedynie prawda jest ciekawa


"Rzygać mi się od tego chce"

26.02.2016

„Rzygać mi się od tego chce” - mówił w Radio Szczecin, komentując sprawę „Bolka” przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty. Zapowiedział, że SLD na pewno nie wyjdzie na ulice bronić Bolka.

Czarzasty, który był gościem „Rozmowy pod krawatem” skomentował doniesienia dot. współpracy Lecha Wałęsy z SB. Przewodniczący odniósł się także do wszczętego śledztwa, które sprawdzi prawdziwość dokumentów. 

Gość Radio Szczecin dość retorycznie pytał: „Czy ta sprawa ma jakiekolwiek znaczenie w codziennym życiu Polaków?” 

"Patrzę z zażenowaniem na to, jak Polska prawica, ta lepiej ubrana - mówię o Petru i Platformie w lepszych garniturach, kłóci się bez przerwy z tą gorzej ubraną z PiS-u. Ja do tego ręki nie przyłożę. SLD nie wyjdzie na ulice bronić Wałęsy ani go oskarżać. Każde wyjście w tej chwili i każdy konflikt spowoduje to, że niedługo ludzie nie będą sobie rąk podawali" - mówił na antenie Radio Szczecin Włodzimierz Czarzasty. 

Zdaniem przewodniczącego SLD „IPN należy zlikwidować” i politycy PO w czasie swoich rządów w tej sprawie "zachowali się jak durnie”. Takie sprawy, jak tłumaczył szef SLD, powinni badać historycy - w spokoju i bez emocji, które "coraz bardziej dzielą Polaków".

kk/Radio Szczecin

[fot.Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook